مدیرعامل پرسپولیس: ادعاهای قلعه نویی کذب محض و باطل است، استوکس بابت هر روز غیبت باید جریمه بپردازد

به گزارش شاتر عکاسی، استوکس فعلا نیامده است ولی ما قرارداد را با او طوری تنظیم نموده ایم که بابت هر جلسه غیبت در تمرین سه هزار دلار برای نیامدن به مسابقه 50 هزار دلار و کل مبلغ قرارداد از او پس گرفته گردد. ما هیچ ضرر اقتصادی تخواهیم کرد. ایشان بحث کرونا را بهانه نموده اما به مدیر برنامه اش ایمیل داده ایم و این موارد را به ایشان گفته ایم.

مدیرعامل پرسپولیس: ادعاهای قلعه نویی کذب محض و باطل است، استوکس بابت هر روز غیبت باید جریمه بپردازد

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گفت: ما تا ساعت 5 و 29 در داخل راهرو ها گرمکن پوشیده آماده بودیم اما سپاهان عزمی برای برگزاری بازی نداشت.

به گزارش فارس، محمد حسن انصاری فرد در گفت و گو با برنامه سلام صبح به خیر در تلویزیون در مورد حواشی دیروز در اصفهان که منجر به لغو بازی با سپاهان شد صحبت های زیر را انجام داد:

بازی دیروز باید سه هیچ گردد یا اگر رای بدهند که دوباره باید بازی انجام گردد این کار را می کنید؟

دیروز سپاهان حقیقتا هیچ عزم و اراده ای به دلایل مختلف برای برگزاری این مسابقه نداشت. به دروغ عنوان کردند تماشاگران اجازه نمی دهند ما بیاییم در حالی که فرمانده یگان ویژه اصفهان که بر شرفش درود که واقعیت را گفت و خاطرنشان کرد تیم سپاهان خودش دوست نداشت بیاید و هیچ مسئله ای برای انتقال بازیکنان وجود نداشته است.

پس چرا نیامدند؟

نمی خواستند بازی نمایند. صاف و رک و پوست کنده به شما بگویم که این ها چند بازیکن مصدوم داشتند، سازمان لیگ و وزارت بهداشت دستور داد تماشاگرانشان به علت ویروس کرونا حضور نداشته باشند. سوال من این است که تیم های استقلال، نفت مسجد سلیمان، به خصوص شهرخودرو و استقلال که میزبان بودند بازی را برگزار کردند اما سپاهان فقط نمی خواهد بازی را برگزار کند؟ مگر چنین چیزی می گردد؟

شما می گویید سپاهانی ها از عمد و مهندسی شده نمی خواستند بازی نمایند؟

بله دقیقا. ما حدود 45 دقیقه قبل از مسابقه گرم کردیم و طبق قوانینی که وجود دارد تیم ها باید یک ساعت و نیم قبل از مسابقه در زمین باشند و این قانون از طرف AFC، فیفا و سازمان لیگ وجود دارد اما سپاهانی ها به ادعای واهی و کذب می گویند طرفداران ما اجازه حضور ندادند. در حالی که اینگونه نبوده و پروژه شان برگزار نشدن بازی بود. وقتی 4 و ربع وارد استادیوم شدند، از 4 و 20 در رختکن استقرار پیدا کردند هیچ یک از نفرات باشگاه سپاهان حتی داخل راهروها نشد. اینکه می گفتند ما داخل راهرو گرم می کردیم ادعای کذبی است و من خودم آنجا ناظر بودم. هیچ فردی از رختکن سپاهان بیرون نیامد.

پس شما حرفهای آقای قلعه نویی را هم رد می کنید؟

اینکه استادیومی خالی از تماشاگر است و چمن به این خوبی دارد بازیکنان می فرایند در راهرو گرم می نمایند!؟ استادیوم خودشان بوده و بدون تماشاگر بوده است. ادعا می نمایند ما ساعت 5 بعد از ظهر آماده بازی بودیم، آقای مرادی ناظر بازی با شهامت خاطرنشان کرد آقای باشگاه سپاهان اگر شما می خواستید بازی کنید چرا لیست بازیکنانتان را ارائه ندادید؟ اگر 4 و 20 داخل رختکن بودید و عزم و اراده ای برای بازی داشتید!؟ مگر نباید لیست را ارائه بدهید؟ مگر جزو قوانین نیست؟ مگر ناظر دو بار کنار رختکن شما نیامد و لیست نخواست؟ بعد ادعا می کنید ساعت 5 آماده بازی بودید! تا ساعت 5 و نیم منتظر بازی بودیم اما این ها نیامدند.

پس شما حرفهای آقای قلعه نویی را هم رد می کنید؟

کاملا رد می کنم و کذب است و حرف باطلی است. ما تا ساعت 5 و 29 در داخل راهرو ها گرمکن پوشیده آماده بودیم اما سپاهان عزمی برای برگزاری بازی نداشت. از کمیته انضباطی انتظار داریم با عدالت رفتار گردد. قانون باید رعایت گردد. این ها دروغهایی گفتند که باید مطابق قانون برخورد گردد و همه را به بازی گرفتند. نشد که بگوییم من امروز دلم نمی خواهد بازی کنم یا تماشاچیان نگذاشتند ما بیاییم! بنابراین این بازی باید 3 بر صفر اعلام گردد و اعتقاد دارم کمیته انضباطی با عدالت رفتار خواهد نمود. ما اینقدر از این مسائل ضربه خوردیم. تیم هایی مثل سپاهان به جای حاشیه پردازی و مسائل کذب بفرایند تیمشان را قوی نمایند. اینها چون دو سه بازیکن مصدوم داشتند تماشاگر نداشتند و نمی خواستند با ما بازی نمایند. این وظیفه فدراسیون و کمیته انضباطی است که قاطعانه برخورد کند و ما غیر از این انتظاری نداریم.

شرایط آنتونی استوکس چه شد؟

استوکس فعلا نیامده است ولی ما قرارداد را با او طوری تنظیم نموده ایم که بابت هر جلسه غیبت در تمرین سه هزار دلار برای نیامدن به مسابقه 50 هزار دلار و کل مبلغ قرارداد از او پس گرفته گردد. ما هیچ ضرر اقتصادی تخواهیم کرد. ایشان بحث کرونا را بهانه نموده اما به مدیر برنامه اش ایمیل داده ایم و این موارد را به ایشان گفته ایم.

تصاویری هم از او منتشر شده که جاهای جالبی نبوده و اگر باشگاه های دیگر بودند حتما او را جریمه می کردند امیدواریم باشگاه پرسپولیس هم این مسئله را جدی بگیرد.

تمام این مسائل حاشیه ای در قراردادش هست و قرارداد محکمی است که ما کل خسارت را می توانیم از او بگیریم.

منبع: عصر ایران
انتشار: 21 فروردین 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: imgshot.ir شناسه مطلب: 838

به "مدیرعامل پرسپولیس: ادعاهای قلعه نویی کذب محض و باطل است، استوکس بابت هر روز غیبت باید جریمه بپردازد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مدیرعامل پرسپولیس: ادعاهای قلعه نویی کذب محض و باطل است، استوکس بابت هر روز غیبت باید جریمه بپردازد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید