یازدهمین آیین نکوداشت هنر ماه به صورت مجازی در مازندران برگزار می گردد

به گزارش شاتر عکاسی، مدیرکل میراثفرهنگی، گردشگری و صنایع دستی مازندران از برگزاری یازدهمین آیین نکوداشت هنر ماه به صورت مجازی اطلاع داد.

یازدهمین آیین نکوداشت هنر ماه به صورت مجازی در مازندران برگزار می گردد

بهگزارش میراثآریا به نقل از روابط عمومی اداره کل میراثفرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان مازندران، سیفالله فرزانه، روز یکشنبه 29 تیر 99 در جلسه شورای معاونان استان اظهار کرد: آیین نکوداشت هنر ماه هنرمندان صنایع دستی و هنرهای سنتی شهرستان ساری در هفته اول مردادماه امسال به صورت مجازی برگزار می گردد.

او با اشاره به برگزاری این آیین به منظور ارج نهادن به هنر صنعت صنایع دستی به عنوان یکی از شاخص ترین هنرهای بومی و ملی استان اضافه کرد: در این آیین نکوداشت از هنرمندان شاخص ساری حسین دریاباری در رشته منبت، سیمین زنگنه در رشته البسه محلی و سید رضا موسوی راد در رشته لاک تراشی تقدیر خواهد شد.

مدیرکل میراثفرهنگی، گردشگری و صنایع دستی مازندران گفت: در این مراسم که به صورت ویدئو کنفرانس برگزار می گردد، تعدادی از هنرمندان صنایع دستی استان به نمایندگی از سایر هنرمندان با حضور در اداره شهرستان ها، با رعایت پروتکل های بهداشتی و فاصله اجتماعی به صورت مجازی در این مراسم حضور خواهند داشت.

او با اشاره به اینکه برگزاری آیین هنر ماه از سال 96 در مازندران برگزار شده است، مطرح کرد: صنایع دستی به ویژه هنرهای بومی، از ظرفیت های ناب گردشگری استان به شمار می آید.

منبع: میراث آریا
انتشار: 23 شهریور 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: imgshot.ir شناسه مطلب: 1135

به "یازدهمین آیین نکوداشت هنر ماه به صورت مجازی در مازندران برگزار می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "یازدهمین آیین نکوداشت هنر ماه به صورت مجازی در مازندران برگزار می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید