کنستانت بابت قرارداد دو ساله اش علیه تراکتور از فیفا حکم گرفت، حدود یک میلیون یورو برای صفر دقیقه بازی!

به گزارش شاتر عکاسی، کوین کنستانت، بازیکن فصل گذشته تیم فوتبال تراکتور با شکایت از این باشگاه به فیفا حکمی سنگین علیه باشگاه ایرانی گرفت.

کنستانت بابت قرارداد دو ساله اش علیه تراکتور از فیفا حکم گرفت، حدود یک میلیون یورو برای صفر دقیقه بازی!

جهت دریافت مشاوره خدمات نمونه تراکت های تبلیغاتی از بهترین و باتجربه ترین طراحان کشور همراه ما باشید. از طراحی تا چاپ تراکت های تبلیغاتی حرفه ای را با بهترین قیمت از ما بخواهید.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرنگاران، کوین کنستانت بازیکن گینه ای سابق تیم فوتبال میلان ایتالیا، در جابجایی نیم فصل سال گذشته با قراردادی دو ساله و با سر و صدای فراوان به تیم تراکتور پیوست اما خیلی زود به دلیل مشکل قلبی و عدم قبولی در تست های پزشکی ایفمارک از جمع تراکتوری ها جدا شد.

باشگاه تراکتور که پیش از انجام تست های پزشکی با این بازیکن قرارداد بسته بود, مجبور به مصالحه با کنستانت شد و چیزی نزدیک به 200 هزار یورو به این بازیکن پرداخت کرد، اما این انتها کار نبود و این بازیکن گینه ای پس از ترک ایران بابت قراردادش به فیفا شکایت کرد.

باشگاه تراکتور برای دفاع از حق خود در این پفراینده، در آن مقطع دو وکیل ترکیه ای استخدام و فرایند پفراینده را به آن ها واگذار کرد اما با گذشت نزدیک به یک سال از شکایت کنستانت به فیفا، این مرجع قضایی حکم به پرداخت مبلغ قرارداد کنستانت از سوی باشگاه تراکتور صادر نموده و به این ترتیب این باشگاه باید تمام مبلغ قرارداد دو ساله این بازیکن را به او پرداخت کند.

کنستانت که قراردادی نزدیک به 500 هزار یورو برای هر سال با باشگاه تراکتور داشته، مطابق قرارداد دو ساله اش حکمی مبنی بر دریافت مبلغی نزدیک به 800 هزار یورو از باشگاه تراکتور دریافت نموده و این باشگاه مکلف است این مبلغ را به این بازیکن پرداخت کند. این در حالی است که کنستانت حدود 10 روز در تمرین تراکتور حضور داشته و در هیچ مسابقه ای به میدان نرفت.

به همین دلیل باشگاه تراکتور با ارسال نامه ای به فیفا خواهان دریافت اصل حکم این بازیکن شده و میخواهد به وسیله مراجع دیگر به این رأی اعتراض کند.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 18 اسفند 1398 بروزرسانی: 7 اردیبهشت 1400 گردآورنده: imgshot.ir شناسه مطلب: 736

به "کنستانت بابت قرارداد دو ساله اش علیه تراکتور از فیفا حکم گرفت، حدود یک میلیون یورو برای صفر دقیقه بازی!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کنستانت بابت قرارداد دو ساله اش علیه تراکتور از فیفا حکم گرفت، حدود یک میلیون یورو برای صفر دقیقه بازی!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید