ورود جدی کمیته ملی المپیک به حذف مسابقات گزینشی روئینگ و ناداوری در بوکس

به گزارش شاتر عکاسی، کمیته ملی المپیک با درخواست فدراسیون قایقرانی و بوکس به حذف مسابقات گزینشی روئینگ و ناداوری در بوکس ورود خواهد کرد.

ورود جدی کمیته ملی المپیک به حذف مسابقات گزینشی روئینگ و ناداوری در بوکس

پیمان فخری، رئیس مرکز نظارت بر تیم های ملی در کمیته ملی المپیک در گفت وگو با خبرنگار ورزشی شاتر عکاسی، در مورد تصمیم کنفدراسیون قایقرانی آسیا مبنی بر لغو مسابقات روئینگ انتخابی المپیک و پیگیری حقوق قایقرانان کشورمان گفت: فدراسیون قایقرانی روز گذشته پیشنهادات خود را در این باره به کمیته ملی المپیک گفت و ما نیز با کمیته بین المللی المپیک و فدراسیون جهانی مکاتبه می کنیم. بخش بین الملل در این مورد پیگیری های لازم را انجام خواهد داد.

مدیر مرکز نظارت بر تیم های ملی کمیته ملی المپیک در مورد ناداوری اتفاق افتاده در مورد امید احمدی صفا بوکسور کشورمان در مسابقات انتخابی المپیک در اردن، گفت: در مورد اتفاق بوکس نیز به جد پیگیر هستیم و نامه نگاری های لازم را انجام خواهیم داد. نامه های مربوطه پس از تنظیم در بخش بین الملل به تائید و امضای دکتر صالحی امیری می رسد و به IOC و فدراسیون های جهانی ارسال خواهد شد.

به گزارش شاتر عکاسی، فدراسیون جهانی روئینگ به دلیل شیوع گسترده ویروس کرونا در جهان تمامی رقابت های انتخابی المپیک 2020 را لغو و گفت که مسابقات برگزار نمی شود. نازنین ملایی و بهمن نصیری دو قایقران ایرانی بودند که شانس زیادی برای کسب سهمیه المپیک داشتند.

همچنین در مسابقات گزینشی بوکس المپیک در قاره آسیا و اقیانوسیه در اردن امید احمدی صفا با ناداوری از رسیدن به سهمیه المپیک بازماند.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 16 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: imgshot.ir شناسه مطلب: 900

به "ورود جدی کمیته ملی المپیک به حذف مسابقات گزینشی روئینگ و ناداوری در بوکس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ورود جدی کمیته ملی المپیک به حذف مسابقات گزینشی روئینگ و ناداوری در بوکس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید