نساجی مازندران براثر خصوصی سازی با خاک مساوی شد

به گزارش شاتر عکاسی، نصرالله دریابیگی پیش ازظهر پنجشنبه در هجدهمین هم اندیشی شورای عالی هماهنگی تشکل کارگری با بیان اینکه در حال حاضر 85 انجمن کارگری و 400 نماینده کارگران و بازنشستگان در استان فعال هستند گفت: انجمن های کارگری علاوه بر حفظ منافع کارگران به دنبال حفظ ارزشهای ملی واسلامی و انسانی دولت بوده و در عین حال پیگیر دردهای کارگران در این انجمن است.

نساجی مازندران براثر خصوصی سازی با خاک مساوی شد

دریابیگی ادامه داد: در حالی که اساس کار قانون، حمایت ازکارگران است ولی نبود نظارت بر عدم اجرای صحیح قانون موجب شده تا کارگران ما دچار مشکل شوند.

وی مطرح نمود: با توجه به مسائل اقتصادی در کشور آسیب پذیرترین قشر کارگران بوده و در زیر فشارهای اقتصادی در حال خم شدن هستند و بسیاری نیز زیر این اهرمها شکسته شده اند.

فعال انجمن کارگری مازندران گفت: در اصل 44قانون اساسی برای خصوصی سازی، قرار شده تمام امتیازات دولتی به بخش خصوصی واگذار گردد اما متاسفانه این موضوع در این اصل رعایت نشده است و نماد این موضوع را به وضوح می توان در نساجی مازندران مشاهده کرد و با این واگذاری کارگران نساجی با خاک مساوی شد.

وی اضافه کرد: نیمی از جمعیت کشور ما را کارگران تشکیل داده اند و از حمایت دولت بی بهره مانده اند و این انجمن پیگیر مسائل اقتصادی کارگران است.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 28 بهمن 1397 بروزرسانی: 28 فروردین 1399 گردآورنده: imgshot.ir شناسه مطلب: 67

به "نساجی مازندران براثر خصوصی سازی با خاک مساوی شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نساجی مازندران براثر خصوصی سازی با خاک مساوی شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید