مهاجری: باشگاه به من اولتیماتوم نداده است، عباس زاده هم دست داد و هم تیمش را تشویق کرد

به گزارش شاتر عکاسی، سرمربی تیم فوتبال نساجی می گوید ترسی بابت جدایی از این تیم ندارد و اگر مسئولان باشگاه بخواهند کسی را جای او بیاورند، حتی به او یاری هم می نماید.

مهاجری: باشگاه به من اولتیماتوم نداده است، عباس زاده هم دست داد و هم تیمش را تشویق کرد

به گزارش شاتر عکاسی، رضا مهاجری، سرمربی تیم فوتبال نساجی قائمشهر، در نشست خبری بعد از تساوی تیمش برابر پارس جنوبی جم اظهار کرد: بازی سخت و پرفشاری بود. خوب آغاز کردیم و گل نزدیم. هر چه از بازی گذشت شرایط بدتر شد. برخلاف دو بازی گذشته امروز نسبتا خوب بودیم. زمین خراب اجازه نداد تا بهتر بازی کنیم. تیم پارس هم کوشش کرد روی ضد حملات به گل برسد. دو امتیاز را از دست دادیم و این برای همه سخت است.

او درباره تعویض هایش هم اعلام کرد: من اعتقادم این است که زمانی که کفشگری با وجود اینکه می دانستیم ناآماده است، به زمین رفت فوتبال ما کمی بهتر شد. شوت خوبی و زد و پاس های خوبی هم داد. یک جاهایی ما بد هستیم و شهامت عذرخواهی داریم اما در این بازی جای دفاع داریم. بضاعت ما این است و باید با آن جلو برویم. شما می گویید محمد عباس زاده بعد از تعویض من دست نداد؟ اشتباه است و او دست داد. فیلم بازی را یک بار دیگر ببینید. شاید عصبانی بود اما هر بازیکنی در این شرایط ممکن است عصبانی گردد چون دوست داشت گل بزند. روی نیمکت هم تیمش را تشویق کرد. شما این قسمت را نمی بینید اما عصبانیتش را هنگام خروج از زمین بزرگ می کنید.

مهاجری اضافه نمود: تیم من نسبت به دو بازی گذشته و باتوجه شرایط زمین بهتر بود. زمین چمن مصنوعی دارد اما آب روی آن جمع شده بود. چند بار توپ زیر پای بازیکنان گیر کرد؟ نمی توانستیم توپ را در زمین به گردش دربیاوریم. مجبور شدیم توپ های بلند ارسال کنیم و ما توان بازی بلند نداریم. ما یک سری اشکالات داریم ولی شهامت عذرخواهی هم داریم. من نساجی را دوست دارم و تا وقتی که در این فوتبال باشم نساجی گوشه ای از زندگی من است. روزهایی که پیشنهاد داشتیم به عشق این مردم ماندیم. من دو ماه است به آقای امیری و حدادیان می گویم اگر کسی می خواهند کسی را جای من بیاورند یاری هم می کنم و دستش را هم می بوسم. الان وقتی نیست که ما به هم ایراد بگیریم. رفتن همواره راحت ترین کار است. در خانه می نشینم و استراحت می کنم. شکل کار ما مثل اول نیست. بازیکنان ما باید به خودشان بیایند. من خیلی به بازی امروز امیدوار بودم چون تمرینات خیلی خوبی انجام دادیم. به تیم نیم فصل اول نزدیک می شدیم. اگر یک ربع اول سه موقعیت مان را گل می کردیم بار از روی دوشمان برداشته می شد. طرفدار ناراضی است و حق هم دارد ولی در آخر بازیکنان از استرس یک کنترل ساده هم نمی توانستند انجام دهند. شاید حتی خوش شانس بودیم که گل نخوردیم. این نساجی برای من نیست و من امانت دار هستم ولی اینکه بخواهیم ایراداتی بگیریم که تیم را عقب ببرد درست نیست.

او ادامه داد: ما اصلا چیزی به اسم بازی راحت نداریم. این تیم باید مدیریت گردد. الان من شش بازیکن را اخراج کنم کار درست می گردد؟ نه اینطور نیست. اولویت همه ما این است که این تیم شکل بگیرد. اگر هدف همه ما مشترک است صحبت می کنیم. ما کی انتقادپذیر نبودیم؟ ما امروز سه بازیکن را نداشتیم. بحیرایی را در این چند روز تحت فشار گذاشتیم تا از نظر بدنی آماده گردد ولی دیشب آنفولانزا گرفت. چه کار کنیم؟ من برای امروز روی سعید کریمی حساب نموده بودم ولی دیشب پزشک تیم گفت روده اش پیچیده است. نوید عاشوری مغز متفکر تیم من است اما در اختیار نداشتم. باید انتظارات روی بضاعت باشد. هیچ کس الان اندازه من ناراحت نیست. اگر شما عاشق نساجی هستید من هم عاشقم و هم تعد دارم و این شغل و آبروی من است. باید واقع بین باشیم. من هم می دانم صندلی تیم خوب نیست اما ما از کجا به این جا رسیدیم. روزی که کار را آغاز کردیم آقای صنیعی فر به من گفت من می خواهم تیمی ببندیم که در لیگ بماند. من یک اشتباه کردم. من به عنوان بازیکن به این شهر آمده بودم اما هیچ وقت به عنوان مسئول تیم این جا نبودم تا متوجه صندلیش شوم. باید اول فصل کار را قبول نمی کردم چون این تیم نباید برای ماندن بجنگد. باید برای نیمه دوم جدول بجنگد. ما در آن شرایط سخت کار کردیم. دنبال بهانه نیستم و باید اشکالات را برطرف کنیم. موجودی من این است و امروز زمین هم به تیم مقابل یاری کرد.

سرمربی نساجی اعلام کرد: آن روزی که من به این جا آمدم تیم چه شرایطی داشت؟ تیم مالک نداشت، پول و مدیر نداشت. اگر من هم شانه خالی می کردم چه اتفاقی میفتاد؟ من خودم را زیر فشار بردم. فشار را از روی تیم روی خودم گذاشتم تا این تماشاگر آرامش داشته باشد. اگر بخواهیم الان به این قضیه با تمسخر نگاه کنیم خیلی کم لطفی است. اعتماد به نفس از دست رفته را فقط من بیاد برگردانم یا همه باید یاری کنیم؟ اگر شما و ما نسبت به نساجی احساس مسئولیت داریم باید یاری کنیم. من با تمام وجودم ایستادم و منتی هم نیست چون دوست دارم. اگر دوست نداشتم خیلی راحت می رفتم. الان هم مسئله ای ندارم و فردا هم می گویم تیم را در رتبه یازدهم تحویل دادم. ولی من می دانم چه مسائلی داریم و می مانم ولی به شرطی که همان همدلی و اتحاد گذشته وجود داشته باشد. بدانیم وظیفه همه ما این است که نساجی را حفظ کنیم. اگر این همدلی باشد می مانیم و مبارزه می کنیم. اگر این نیست من تنها نمی توانم کاری کنم.

مهاجری درباره سردرگمی بازیکنانش در بازی امروز هم شرح داد: تیم با آمدن آقای حدادیان یک شرایط مشخصی پیدا نموده است. نه اینکه معجزه شده باشد ولی شرایط معمولی یک تیم لیگ برتر را دارد. آقای حدادیان هم تمام فکرش پرداخت بدهی های گذشته است تا امتیاز کسر نگردد. به بازیکنان هم پرداختی داشته است. ما امروز همه سیستم ها را بازی کردیم ولی موقعیت ها گل نشد. باید با این بضاعت جلو برویم و پا پس نکشیم.

سرمربی نساجی درباره اینکه طرفداران به بازیکنان این تیم دیگر اعتمادی ندارند هم، گفت: تحت هر شرایطی طرفدار حق دارد و تیمش را همواره تشویق نموده است. وظیفه من این است که پای درد دل طرفداران بنشینم. حرفایشان هم برخی وقت ها منطقی است و برخی وقت ها هم نیست. من نمی توانم اشکال تیمم را این جا بگویم. برطرف کردن اشکالات هم کار تیمی است. زمانی که چند بازیکن آماده ما رفتند باید می دانستیم کسی بازیکن آماده اش را به ما نمی دهد. تا بازیکنان جدید با تیم آشنا شوند زمان می برد. این ها مسائل ما است. من اهل بهانه آوردن نیستم و مسئولیت این هم با من است ولی ما کار می کنیم. همدیگر را تخریب نکنیم اما ایرادات را با هم درست کنیم. تخریب کردن که کاری ندارد. طرف تیم را به جام جهانی نمی ّرد و سینه اش را هم جلو می گیرد. ما عضوی از این آب و خاکیم. در همه کنفرانس ها چه در باخت و چه در برد حضور داشتم چون باید جواب گو باشم. من از خشم تماشاگر فرار نکردم. این خشم باید روی من و بازیکن باشد. این بضاعت ماست و باید جلو برویم.

او ادامه داد: من در همین 20 روز گذشته نزدیک به 30 بازیکن خارجی را با توجه به بضاعت اقتصادی مان چک کردم. بازیکن خارجی باید از این بازیکنان بهتر باشد. من نمی خواهم برای حل کردن یک مشکل هزار مشکل دیگر اضافه کنم.

سرمربی نساجی در خاتمه گفت که باشگاه به او اولتیماتومی نداده است.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 9 فروردین 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: imgshot.ir شناسه مطلب: 786

به "مهاجری: باشگاه به من اولتیماتوم نداده است، عباس زاده هم دست داد و هم تیمش را تشویق کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مهاجری: باشگاه به من اولتیماتوم نداده است، عباس زاده هم دست داد و هم تیمش را تشویق کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید