مشاور و رییس حوزه ریاست مجلس منصوب شد

به گزارش شاتر عکاسی، رییس مجلس شورای اسلامی طی حکمی بابک نگاهداری را به عنوان مشاور و رییس حوزه ریاست مجلس شورای اسلامی منصوب کرد.

مشاور و رییس حوزه ریاست مجلس منصوب شد

به گزارش خبرنگاران به نقل از اداره کل فرهنگی و روابط عمومی مجلس، محمد باقر قالیباف در حکمی خطاب به بابک نگاهداری تاکید نمود: نظر به تعهد دینی و انقلابی، تخصص و تجارب ارزنده در حوزه های سیاستگذاری، جنابعالی را به عنوان مشاور و رئیس حوزه ریاست مجلس شورای اسلامی منصوب می کنم.

قالیباف در این حکم توضیح داد: ایجاد انسجام و هماهنگی های مدیریتی حوزه های درون سازمانی مجلس و تقویت ارتباطات برون سازمانی با سایر قوا، دستگاه ها و نهادهای ذی ربط و همچنین ارائه مشاوره و خدمات تخصصی در زمینه حضور موثر رییس قوه مقننه در شوراهای عالی و مجامع ذی ربط، تقویت و نهادینه سازی ارتباطات مردمی رئیس مجلس و برنامه ریزی فعالیت های وی از اهم انتظارات از مشاور و رییس حوزه ریاست مجلس عنوان شده است.

قالیباف در این حکم، توفیق روزافزون بابک نگاهداری را در انجام این مسئولیت خطیر از خداوند منان مسالت نموده است.

بابک نگاهداری، دانشیار و مدیر گروه بیوتکنولوژی دانشگاه علوم پزشکی تهران، کارشناس ارشد مطالعات فرهنگی از دانشگاه علامه طباطبایی، برگزیده نخستین المپیاد شیمی سراسری و دارای دکترای تخصصی بیوتکنولوژی پزشکی و دکترای حرفه ای پزشکی از دانشگاه علوم پزشکی تهران است.

وی تا به امروز مسئولیت های اجرایی مهمی هم در حوزه راهبری فرهنگی و علمی کشور چون دبیری نقشه جامع علمی کشور، معاونت ارتباطات شورای عالی انقلاب فرهنگی و معاونت نظارت و راهبری شورای عالی انقلاب فرهنگی بر عهده داشته است. نگاهداری علاوه بر مدیرکلی حوزه ریاست دبیرخانه شورای عالی انقلاب فرهنگی، دبیری کمیته تایید صلاحیت روسای دانشگاه های کشور، معاونت پژوهشی دانشگاه آزاد اسلامی در دوره ریاست تهرانچی، ریاست دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران، عضویت در کمیسیون های نظارت و چشم انداز و امور نخبگان دبیرخانه مجمع تشخیص مصلحت نظام و ریاست مرکز مطالعات و برنامه ریزی شهر تهران را نیز در کارنامه دارد.

بابک نگاهداری دارای بیش از 70 مقاله علمی - پژوهشی در ژورنال های معتبر بین المللی و مولف کتاب هایی چون برنامه ریزی راهبردی فرهنگی، مولفه های فرهنگی پیشرفت، توسعه در نگاه اندیشمندان مسلمان، آمایش آموزش عالی در کشور و نویسنده چند کتاب تخصصی در حوزه بیوتکنولوژی و نانوتکنولوژی است.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 16 مرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: imgshot.ir شناسه مطلب: 1058

به "مشاور و رییس حوزه ریاست مجلس منصوب شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مشاور و رییس حوزه ریاست مجلس منصوب شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید