غرق شدن فردی در گودال آب معدنی نهاوند

به گزارش شاتر عکاسی، سرپرست سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی ملایر از غرق شدن شخصی در گودال پر از آب معدنی در نهاوند اطلاع داد و گفت: طی تماس تلفنی یکی از شهروندان با سامانه 125 آتش نشانی ملایر این مورد گزارش شد.

غرق شدن فردی در گودال آب معدنی نهاوند

حسین روستائی در گفت وگو با شاتر عکاسی، در این رابطه اظهار کرد: در این تماس تلفنی یاری رسانی و همکاری با سازمان آتش نشانی نهاوند برای نجات شخص غرق شده در گودالی که در کنار معدن سیمان در نهاوند اتفاق افتاده بود، درخواست شد.

وی ادامه داد: به محض اطلاع سریعاً یک دستگاه خودروی امداد نجات همراه امدادگران سازمان آتش نشانی ملایر با تجهیزات کامل به محل حادثه اعزام شد و به محض رسیدن مأموران آتش نشانی در گودال مذکور که اطراف آن پر از سنگلاخ بود، عملیات نجات را شروع کردند.

روستائی با بیان اینکه چهار تن از نیروهای غواص امدادگر آتش نشانی ملایر به درون آب رفته و پس از جستجو پیروز شدند جسد بی جان فرد غرق شده را پیدا نمایند و به بیرون انتقال دهند، اظهار کرد: در محل فوق تابلوی شناکردن در این محل ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد نصب شده بود اما متأسفانه شهروندان هیچ گونه توجهی به این هشدار نمی نمایند.

وی درباره عملکرد این سازمان طی هفته گذشته گفت: نیروهای عملیاتی به صورت درون شهری و برون شهری اقدامات خوبی انجام داده است که از جمله آن می توان به 11 مورد اطفای حریق علف های هرز، 11 مورد اطفای حریق باغات و مزارع، 3 مورد امداد نجات، یک مورد تأمین امنیت و اطفاء حریق منزل اشاره نمود.

سرپرست سازمان آتش نشانی ملایر بیان نمود: طی گزارش اپراتور سامانه 125 سازمان مبنی بر ایجاد مزاحمت های تلفنی برخی از شهروندان به شماره 125 مانع از ارائه خدمات به موقع آتش نشانان به شهروندان خواهد شد خودداری نمایند.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 13 شهریور 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: imgshot.ir شناسه مطلب: 261

به "غرق شدن فردی در گودال آب معدنی نهاوند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "غرق شدن فردی در گودال آب معدنی نهاوند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید