تنها 330 اصله درخت باغدار سنندجی قطع شده است

به گزارش شاتر عکاسی، خبرنگاران/کردستان دادستان عمومی و انقلاب کردستان اعلام نمود که طی اقدامات اجرا شده از سوی کارشناسان دادگستری، تنها 330 اصله درخت باغدار سنندجی به صورت کامل قطع شده است.

تنها 330 اصله درخت باغدار سنندجی قطع شده است

جهت دریافت خدمات نقشه کشی ویلا با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. گروه آبان با سالهای تجربه طراحی معماری و ساخت و مشارکت در پروژه های ساختمانی ویلا و باغ کوچک و بزرگ بهترین انتخاب جهت مشاوره و اجرا میباشد.

در روزهای اخیر ویدیویی در فضای مجازی منتشر شده که حکایت از بریده شدن 2300 اصله درخت در یکی از باغات اطراف شهر سنندج دارد و صاحب باغ نیز به دنبال چرایی آن است.

در این ویدیو مردی که صاحب باغ است با گریه و زاری از بریده شدن تعداد زیادی درخت در باغ شخصی خود گلایه می نماید و دل هر بیننده ای را به درد می آورد. ابتدا این ویدیو بر روی اینستاگرام یکی از خبرنگاران محلی کردستان نهاده شد و به سرعت در کل کشور پخش شد اما پس از مدتی حاشیه هایی پیرامون این قضیه شکل گرفت که شک و شبهه هایی را به وجود آورده است.

اکنون پس از گذشت چند روز از به وقوع پیوستن ماجرا، کارشناسان دادگستری گزارشی را به دادستانی ارائه داده اند.

دادستان انقلاب کردستان اکنون با اشاره به اینکه خدامراد زارعی در محل یادشده نزدیک به 6 و نیم هکتار باغ مثمر دارد اعلام نموده که این باغدار بیش از 8 هزار اصله درخت در زمین خود دارد که از این تعداد تنها 330 اصله درخت بصورت کامل قطع شده است.

وی یادآور شد که در جریان این پرونده افرادی به عنوان مظنون معرفی شده اند که کار تحقیقاتی و اطلاعاتی بر روی این افراد همچنان درحال انجام است.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 31 خرداد 1400 بروزرسانی: 31 خرداد 1400 گردآورنده: imgshot.ir شناسه مطلب: 1673

به "تنها 330 اصله درخت باغدار سنندجی قطع شده است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تنها 330 اصله درخت باغدار سنندجی قطع شده است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید