بعدازظهر بدترین زمان ملاقات با پزشکان است

به گزارش شاتر عکاسی، اگر قصد دارید برای وقت دریافت از پزشکان برنامه ریزی کنید، بهتر است این کار را در صبح انجام دهید؛ زیرا پزشکان به علت فشار کاری زیاد در ساعات عصر شرایط مناسبی ندارند.

بعدازظهر بدترین زمان ملاقات با پزشکان است

به گزارش خبرنگار گروه علمی و دانشگاهی شاتر عکاسی به نقل از یاهونیوز، اگر قصد دارید برای وقت دریافت از پزشکان برنامه ریزی کنید، بهتر است این کار را در صبح انجام دهید؛ زیرا پزشکان به علت فشار کاری زیاد در ساعات عصر شرایط مناسبی ندارند.

آنالیز هایی که در این زمینه در انگلیس صورت گرفته نشان می دهد، اکثر پزشکان در بعدازظهرها تا بدان حد از نظر ذهنی و جسمی تحلیل رفته اند که نمی توانند به خوبی وظایف خود را انجام دهند.

پژوهش نشریه پالس در این زمینه حاکی است نیمی از پزشکان خانواده در انگلیس بر این باور هستند که بیش از حد مطلوب کار می نمایند و همین مساله کارآیی و بهره وری آنها را کاهش می دهد.

از مجموع 1681 پزشک عمومی که برای انجام این آنالیز با آنها مصاحبه شده است، اکثریت آنها اعلام نموده اند که به طور متوسط 41 مریض را در روز می بینند. این در حالی است که به اعتقاد این پزشکان این رقم نباید از 30 نفر در روز فراتر برود.

10 درصد از این پزشکان نیز در روز 60 نفر بیمار را ملاقات می نمایند که دو برابر حد استاندارد از نظر اکثر پزشکان عمومی در انگلیس است. همچنین پزشکان مذکور ساعات آغازین صبح تا قبل از زمان صرف ناهار را برای فعالیت مناسب تشخیص داده اند.

منبع: خبرگزاری فارس
انتشار: 28 تیر 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: imgshot.ir شناسه مطلب: 205

به "بعدازظهر بدترین زمان ملاقات با پزشکان است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بعدازظهر بدترین زمان ملاقات با پزشکان است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید