احتمال یکطرفه شدن جاده چالوس از ساعت 12 امروز ؛ جاده هراز آدینه یکطرفه می گردد ، ممنوعیت تردد برخی وسایل نقلیه در جاده های شمال

به گزارش شاتر عکاسی، مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور فراجا محدودیت ها و ممنوعیت های ترافیکی سرانجام هفته را در محورهای مواصلاتی منتهی به شمال کشور و برعکس اظهار داشت.

احتمال یکطرفه شدن جاده چالوس از ساعت 12 امروز ؛ جاده هراز آدینه یکطرفه می گردد ، ممنوعیت تردد برخی وسایل نقلیه در جاده های شمال

به گزارش خبرنگاران، مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور فراجا بیان کرد: تردد موتورسیکلت از ساعت 12 ظهر امروز چهارشنبه 18 مرداد تا ساعت 6 صبح روز شنبه 21 مرداد از محورهای کرج - چالوس، هراز، فیروزکوه و محور تهران - سمنان - مشهد و برعکس ممنوع است. البته تردد موتورسیکلت های انتظامی و امدادی برای انجام ماموریت های ضروری در مسیر مجاز جریان ترافیک بلامانع است.

احتمال یکطرفه شدن جاده چالوس از ساعت 12 امروز

بعلاوه، تردد انواع وسایل نقلیه در صورت پرحجم بودن ترافیک در محور یادشده از ساعت 12 تا 24 امروز چهارشنبه 18 مرداد از مرزن آباد به سمت کرج و تهران ممنوع است و در صورت اعلام مأموران پلیس راه در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 15 تا 24 از ابتدای تونل کندوان به سمت مرزن آباد به صورت یکطرفه خواهد بود.

رفت و آمد همه وسایل نقلیه در صورت پرحجم بودن ترافیک در محور یادشده از ساعت 12 تا 24 روز آدینه از کرج و ابتدای آزادراه تهران - شمال به سمت مرزن آباد ممنوع است و در صورت اعلام مأموران پلیس راه درمحل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 15 تا 24 همان روز از مرزن آباد به سمت کرج و تهران به صورت یکطرفه خواهد بود.

یکطرفه شدن جاده هراز در روز آدینه

پلیس راهور محدودیت ترافیکی محور مواصلاتی هراز (آمل- تهران) را بیان کرد که از ساعت 14 تا 22 روزهای آدینه در صورت سنگین بودن بار ترافیکی از شمال به جنوب به صورت مقطعی یکطرفه خواهد بود. پلیس محدودیت تردد خودروهای سنگین (به استثناء حاملان موادسوختی و فاسدشدنی) را نیز بیان کرد و گفت که تردد انواع تریلر، کامیون و کامیونت از محور کرج - چالوس و برعکس کماکان ممنوع است.

بعلاوه تردد همه تریلرها کماکان ممنوع است و تردد کامیون ها و کامیونت ها به استثنای حاملان مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت 12 تا 24 روز چهارشنبه 18 مرداد بعلاوه از ساعت 6 تا 24 روزهای چهارشنبه و آدینه (18 و 20 مرداد) از محور هراز ممنوع است.

اجرای محدودیت های یادشده منوط به افزایش حجم تردد در محورها خواهد بود و چنانچه شرایط ترافیک عادی باشد، با هماهنگی، اجرای محدودیت ها لغو می گردد.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 18 مرداد 1402 بروزرسانی: 18 مرداد 1402 گردآورنده: imgshot.ir شناسه مطلب: 2290

به "احتمال یکطرفه شدن جاده چالوس از ساعت 12 امروز ؛ جاده هراز آدینه یکطرفه می گردد ، ممنوعیت تردد برخی وسایل نقلیه در جاده های شمال" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "احتمال یکطرفه شدن جاده چالوس از ساعت 12 امروز ؛ جاده هراز آدینه یکطرفه می گردد ، ممنوعیت تردد برخی وسایل نقلیه در جاده های شمال"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید