اجرای برنامه دوشنبه های گردشگری در صفحه اینستاگرام پایگاه میراث جهانی شوشتر

به گزارش شاتر عکاسی، مدیر پایگاه میراث جهانی سازه های آبی تاریخی شوشتر از پخش برنامه ای با عنوان دوشنبه های گردشگری به صورت هفتگی در لایو اینستاگرام این پایگاه اطلاع داد.

اجرای برنامه دوشنبه های گردشگری در صفحه اینستاگرام پایگاه میراث جهانی شوشتر

بهگزارش شاتر عکاسی به نقل از روابط عمومی اداره کل میراثفرهنگی، گردشگری و صنایعدستی استان خوزستان، محمدرضا بهادری روز سه شنبه 14 مردادماه 99 با اشاره به این برنامه با حضور فعالان حوزه گردشگری و میراثفرهنگی، افزود: هدف از فراوری این برنامه این است که بتوانیم از شرایط پیش آمده بهترین بهره وری و استفاده را داشته باشیم و تهدید کرونا را به نوعی فرصت در حوزه گردشگری تبدیل کنیم.

او با بیان این که موضوع گفتگوهای ما بر همین اساس و در قالب همین موضوعات است، گفت: در نخستین قسمت این برنامه، موضوع چالش ها و راه کارهای پیش روی صنعت گردشگری در دوران کرونا با حضور دکتر سجاد شالیکار مدیرعامل شرکت گردشگری رادسفر مورد بحث نهاده شد.

مدیر پایگاه میراث جهانی سازه های آبی تاریخی شوشتر در ادامه عنوان نمود: زمان بندی این برنامه ها به گونه ای است که تا خاتمه تابستان مهمانان برنامه تعیین هستند.

او افزود: کوشش می کنیم متناسب با مسائل روز، موضوع برنامه را به روز کنیم، اما در حال حاضر محور موضوعات ما کرونا است.

بهادری گفت: مدت زمان هر برنامه بین 30 تا 45 دقیقه است. علاقه مندان می توانند دوشنبه شب ها ساعت 22:30 این برنامه را به صورت زنده از صفحه اختصاصی پایگاه میراث جهانی سازه های آبی تاریخی شوشتر در نرم افزار اینستاگرام به نشانی wh.str پیگیری نمایند.

منبع: میراث آریا
انتشار: 7 مهر 1399 بروزرسانی: 7 مهر 1399 گردآورنده: imgshot.ir شناسه مطلب: 1164

به "اجرای برنامه دوشنبه های گردشگری در صفحه اینستاگرام پایگاه میراث جهانی شوشتر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اجرای برنامه دوشنبه های گردشگری در صفحه اینستاگرام پایگاه میراث جهانی شوشتر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید