شورای رقابت تصویب کرد: اپراتورها باید بسته های اینترنتی حجیم و بلندمدت را برگردانند

به گزارش شاتر عکاسی، زومیت نوشت: اپراتورهای تلفن همراه کشور از سوی شورای رقابت ملزم به بازگرداندن بسته های متنوع، بلندمدت و با حجم بیشتر شدند.

شورای رقابت تصویب کرد: اپراتورها باید بسته های اینترنتی حجیم و بلندمدت را برگردانند

اپراتورهای تلفن همراه که مدت هاست بسته های حجیم بلندمدت را حذف نموده و به مشترکین ارائه نمی دهند، حالا طبق مصوبه ای که روز هفتم آذر در جلسه 623 مرکز ملی رقابت با موضوع برخورد با کم فروشی و عدم تنوع در کمیت و مدت بسته های اینترنت برگزار گردید، ملزم به ارائه بسته های اینترنتی بلندمدت متنوع تر و با حجم بیشتر شدند.

این جلسه که با شکایت های مطرح شده از سوی مردم در مورد حجم و ظرفیت بسته های اینترنتی همراه اول تشکیل شده بود، در نهایت تمام اپراتورها ملزم شدند که بسته های اینترنتی بلندمدت، حجیم و متنوع تری ارائه نمایند.

سپهر دادجوی توکلی، سخنگوی شورای رقابت، درباره همین موضوع به ایسنا گفت: شورای رقابت علیه اقدام اپراتورهای ارائه دهنده خدمات اینترنتی مبنی بر حذف بسته های حجیم بلندمدت (براساس شکایت های واصله از سوی مردم) مصوبه ای صادر و اپراتورها را ملزم کرد که بسته های اینترنتی متنوع تر با حجم بالا که در حقیقت ذائقه مصرف نمایندگان را پاسخ می دهد، ارائه دهند.

با این مصوبه شورای رقابت اپراتورها دیگر نباید بسته های اینترنت همراه حجیم خود را در قالب بسته های کوتاه مدت عرضه نمایند. این شورا با مصوبه اخیر خود اپراتورها را ملزم نموده است که بسته های اینترنت همراه خود را با حجم متناسب و طول زمانی متناسب، مثل گذشته اما با متنوع بیشتر، ارائه دهند. تعرفه قیمتی نیز در چارچوب مصوبات قانون تنظیم مقررات ارتباطات رادیویی باشد؛ بنابراین تعرفه نباید افزایش پیدا کند.

227227

منبع: خبرآنلاین
انتشار: 8 آذر 1402 بروزرسانی: 8 آذر 1402 گردآورنده: imgshot.ir شناسه مطلب: 2312

به "شورای رقابت تصویب کرد: اپراتورها باید بسته های اینترنتی حجیم و بلندمدت را برگردانند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شورای رقابت تصویب کرد: اپراتورها باید بسته های اینترنتی حجیم و بلندمدت را برگردانند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید