مهلت ثبت نام آزمون سامفا 17 دی انتها می یابد

به گزارش شاتر عکاسی، مهلت نام نویسی در ششمین آزمون سنجش استاندارد مهارت های زبان فارسی (سامفا - سامفای دانشگاهی) سال 1398 امروز چهارشنبه 17 دی ماه انتها می یابد.

مهلت ثبت نام آزمون سامفا 17 دی انتها می یابد

به گزارش گروه اجتماعی شاتر عکاسی، بنابر اعلام قبلی سازمان سنجش به منظور فراهم کردن تسهیلات بیشتر برای آن دسته از داوطلبان متقاضی نام نویسی در ششمین آزمون سنجش استاندارد مهارت های زبان فارسی (سامفا) سال 1398 ترتیبی اتخاذ شده که بتوانند تا امروز سه شنبه 17 دی ماه 98 نسبت به نام نویسی و یا ویرایش اطلاعات خود اقدام نمایند. بر این اساس امروز آخرین مهلت ثبت نام آزمون سامفا است.

کلیه متقاضیان، ضرورت دارد که در مهلت در نظر گرفته شده و پس از مطالعه دقیق اطلاعیه 23 آذرماه 98 و فراهم کردن مدارک و اطلاعات مورد احتیاج، به پایگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش مراجعه و نسبت به نام نویسی در آزمون اقدام نمایند.

ششمین آزمون سنجش استاندارد مهارت های زبان فارسی (سامفا) در صبح و بعدازظهر پنجشنبه 3 بهمن 1398 برابر با 23 ژانویه سال 2020 میلادی و 27 جمادی الاول سال 1441 قمری همزمان با حوزه های داخل کشور در حوزه های امتحانی خارج کشور نیز برگزار خواهد شد.

آزمون سنجش استاندارد مهارت های زبان فارسی (سامفا - سامفای دانشگاهی) منحصراً در سطح آکادمیک (دانشگاهی) و شامل بخش های شنیداری، خوانداری، نوشتاری و گفتاری بوده که مهارت داوطلبان در این بخش ها سنجیده خواهد شد.

آن دسته از داوطلبانی که قبلاً نسبت به نام نویسی اقدام نموده اند، می توانند در صورت تمایل تا امروز 17 دی ماه 98 نسبت به مشاهده و ویرایش اطلاعات ثبت نامی خود اقدام نمایند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 7 اسفند 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: imgshot.ir شناسه مطلب: 709

به "مهلت ثبت نام آزمون سامفا 17 دی انتها می یابد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مهلت ثبت نام آزمون سامفا 17 دی انتها می یابد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید