مقایسه نتایج استقلال با فصل گذشته در خاتمه هفته هشتم

به گزارش شاتر عکاسی، تیم فوتبال استقلال در لیگ هجدهم و تا سرانجام هفته هشتم نسبت به فصل گذشته، عملکرد بهتری داشته، اما این موضوع محسوس نبوده است.

مقایسه نتایج استقلال با فصل گذشته در خاتمه هفته هشتم

به گزارش خبرنگار ورزشی شاتر عکاسی، تیم فوتبال استقلال با برتری دو بر یک مقابل نفت مسجدسلیمان، با 8 بازی و 11 امتیاز در رده هفتم جدول هجدهمین دوره لیگ برتر قرار گرفته است. استقلالی ها همانند دو فصل گذشته لیگ را خوب شروع ننموده اند، اما امیدوارند با راهنمایی وینفرد شفر و پیروزی مقابل نفت، بار دیگر در ریل پیروزی قرار گرفته و به تیم های مدعی نزدیک شوند.

استقلال که در این فصل با حواشی زیادی روبه رو گردیده، فصل گذشته هم شرایط مشابهی داشت، اما فارغ از حواشی، به آنالیز عملکرد استقلال در فصل گذشته با علیرضا منصوریان و وینفرد شفر سال جاری می پردازیم.

در لیگ هفدهم، تیم فوتبال استقلال در خاتمه هفته هشتم لیگ، 8 امتیاز کسب کرد. تیم شفر در این فصل اما، 11 امتیاز کسب نموده که سه امتیاز بیشتر از فصل گذشته بوده است. این آمار نشان می دهد که آبی پوشان پیشرفت محسوسی به نسبت فصل گذشته نداشته اند، اما قرار دریافت آنها در رده هفتم و اختلاف 6 امتیازی با پدیده صدرنشین آنها را امیدوار نموده است.

استقلالی ها سال گذشته، در خاتمه هفته هفتم در انتهای جدول قرار داشتند و منصوریان از سمت خود استعفا کرد، اما یک هفته بعد، آبی پوشان با راهنمایی میک مک درموت مقابل سپیدرود رشت به برتری دو بر یک دست یافتند تا کمی شرایط خودشان را بهبود ببخشند. تیم فوتبال استقلال در فصل گذشته در 8 بازی، صاحب دو برد، دو مساوی و 4 شکست گردیده بود. در این فصل، تعداد پیروزی آبی پوشان همانند فصل گذشته است، اما تعداد تساوی ها 5 بار بوده و تنها یک بار شکست خورده اند.

جدول مقایسه آماری استقلال در فصل گذشته و جاری

لیگ هفدهم

بازی برد مساوی باخت گل زده گل خورده تفاضل امتیاز
8 2 2 4 4 8 4- 8

لیگ هجدهم

بازی برد مساوی باخت گل زده گل خورده تفاضل امتیاز
8 2 5 1 7 5 2+ 11
منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 23 بهمن 1397 بروزرسانی: 28 فروردین 1399 گردآورنده: imgshot.ir شناسه مطلب: 65

به "مقایسه نتایج استقلال با فصل گذشته در خاتمه هفته هشتم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مقایسه نتایج استقلال با فصل گذشته در خاتمه هفته هشتم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید