فشار درخشش پاتوسی روی بودیمیر و برانکو

به گزارش شاتر عکاسی، درخشش پاتوسی در استقلال فشار را روی برانکو و کادر فنی پرسپولیس بیشتر کرده و آنها باید ثابت کنند که انتخاب شان اشتباه نبوده است.

فشار درخشش پاتوسی روی بودیمیر و برانکو

مهاجم کروات پرسپولیس که تا اینجا نتوانسته خواسته های هواداران این تیم را برآورده کند، طی شش بازی گذشته تیمش (چهار بازی لیگ و دو بازی حذفی) فقط یک بار در ترکیب اصلی حضور داشته و نود دقیقه بازی کرده و در یک بازی هم اصلا به میدان نرفته است.

ماریو بودیمیر در بازی با استقلال خوزستان در ترکیب اصلی قرار گرفت و تعویض هم نشد اما نمایش ضعیفی ارائه داد و حتی یک ضربه به سمت دروازه حریف نزد. بعد از آن به عنوان بازیکن تعویضی در بازی حذفی مقابل پدیده به میدان رفت در ضربات پنالتی هم پیروز بود اما از ابتدا تا پایان بازی با نفت مسجدسلیمان روی نیمکت نشست.

بودیمیر تا قبل از این بازی همواره به عنوان بازیکن تعویضی به میدان رفته بود و یکی دو جلسه تمرینی این هفته را هم به خاطر پیگیری مسائل اداری مربوط به دریافت ویزای کارش در ایران از دست داد اما به نظر می رسد مقابل صنعت نفت در ترکیب اصلی خواهد بود. حال آنکه بعد از درخشش پاتوسی در استقلال، فشار روی ماریو بودیمیر بیشتر هم شده و اگر او در این مسابقه هم نشانه هایی از یک مهاجم قابل را نشان ندهد، شرایط برایش سخت خواهد شد.

در بازی با پدیده هواداران پرسپولیس به کیفیت پایین بازی او اعتراض کردند اما کادر فنی و برخی پیشکسوتان معتقدند درباره او همچنان باید صبر کرد. با این حال برخی معتقدند اگر بازیکن خارجی پتانسیل و کیفیت فنی بالایی داشته باشد، در همان بازی اول خودش را نشان خواهد داد. کما اینکه پاتوسی در هر دو بازی اش برای استقلال بهترین بازیکن این تیم بوده و با وجود اضافه وزن، در گلزنی و گلسازی پیروز عمل کرده است.

حالا درخشش این بازیکن در تیم رقیب فشار را روی برانکو و کادر فنی پرسپولیس بیشتر کرده و آنها باید ثابت کنند که انتخاب شان اشتباه نبوده است. ماریو بودیمیر بر خلاف خریدهای سه چهار فصل اخیر نه انتخاب باشگاه بلکه دستچین کادر فنی پرسپولیس بوده و ناکارآمدی او انگشت انتقاد را به سوی ایوانکوویچ خواهد برد.

یادمان نرفته بودیمیر برای حل مسائل گلزنی پرسپولیس به این تیم اضافه شده اما از شانس بد او خط میانی این تیم هم بدترین روزهای فصلش را سپری می کند. با این حال خود بودیمیر هم به لحاظ فردی چیز دندانگیری نشان نداده و اگر در بازی پنجشنبه هم کاری از پیش نبرد عرصه بر او و برانکو تنگ خواهد شد.

11 - 390

منبع: ایران ورزشی
انتشار: 30 خرداد 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: imgshot.ir شناسه مطلب: 167

به "فشار درخشش پاتوسی روی بودیمیر و برانکو" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فشار درخشش پاتوسی روی بودیمیر و برانکو"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید