فال روزانه 21، 06، 1398

به گزارش شاتر عکاسی، فال روزانه پنج شنبه 21 شهریور 1398

چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است

دوست عزیزی که 21 شهریور به جهان آمده ای، تولدت مبارک! شما شخصی با صداقت، مهربان، آماده یاری به دیگران، هوادار سادگی و عاشق صلح و دوستی هستید. شما همواره ایده های جدید و خلاقانه ای در سر دارید و در انجام هر کاری که به عهده می گیرید وسواس زیادی به خرج می دهید و بسیار کمال گرا هستید. شما باید دمدمی مزاجی و حسادت را از لیست ویژگی های شخصیتی خود خط بزنید تا شخص بهتری باشید. سالی که پیش رو دارید فرصت های زیادی را در اختیار شما قرار خواهد داد و شانس این را خواهید داشت که رویاهای خود را به واقعیت تبدیل کنید. احتمال سفر به مقصدی دوردست در طول سال جاری برای شما بسیار زیاد خواهد بود. همچنین، در طول این مدت شما با افراد جدیدی آشنا خواهید شد که منافع زیادی را برای شما به همراه خواهند داشت و شراکت های پربازدهی را می توانید با آنها شروع کنید. سودهایی که برای مدتی طولانی در انتظارشان بوده اید سال جاری بالاخره به دستتان خواهند رسید. همچنین معاملاتی که انجام می دهید و پول هایی که از منابع غیرمنتظره به دستتان می رسند به بهتر شدن وضع اقتصادی شما یاری قابل توجهی خواهند کرد. با این همه، شما تنش ها و استرس هایی را نیز تجربه خواهید کرد و مسائلی از قبیل مخارج غیر مترقبه و وضعیت سلامتی بعضی از عزیزانتان ذهن شما را به خود مشغول خواهند کرد، اما هیچ مشکل غیر قابل حلی سر راهتان قرار نخواهد گرفت. همسرتان شما را در تمام طول سال مورد حمایت و محبت خود قرار خواهد داد و در روزهای سختی در کنارتان خواهد بود، اما اگر بچه دار باشید فرزندانتان از سخاوت و مهربانی شما سوء استفاده هایی خواهند کرد که اصلا برای شما خوشایند نیست. ماه های آذر، اردیبهشت و تیر بهترین و مهم ترین ماه های سال جاری خواهند بود.

فال روزانه 21، 06، 1398

شما در ایجاد تعامل با دیگران بسیار ماهر هستید و این مهارت شما امروز بیشتر از روزهای دیگر به کارتان خواهد آمد. درک و فراست شما بسیار بالاست و قادر هستید به طور غریزی افکار، احتیاجها و خواسته های دیگران را بدون اینکه حرفی بزنند و یا کاری نمایند، درک کنید. شما بی هیچ چشم داشتی تجربیات و دانش خود را به دیگران انتقال می دهید. البته این کار شما به سود خودتان نیز هست هرچند که به آن احتیاجی ندارید. اطرافیانتان قصد خیر شما را درک می نمایند و به شما نزدیکتر می شوند و احترام خاصی برای شما قائل می شوند. این ممکن است از جنبه های مختلف به نفع شما باشد. رویداد های اجتماعی ممکن است موجب آشنایی شما با افراد جدید و دوستی با آنها گردد.

امروز پر از شور و هیجان هستید و انرژیتان تمامی ندارد. با این حال ممکن است چیزی در اعماق ذهنتان مانند خوره اعتماد به نفس شما را از بین ببرد. شاید اگر بتوانید افکار خود را کنترل کنید و به خودتان انگیزه بدهید اثر این انرژی منفی مقطعی و گذرا باشد. زمانی که به دلیل اصلی این منفی نگری پی ببرید می توانید خیلی سریع و راحت به آن غلبه کنید و موقعیت خود را به عنوان یک قهرمان حفظ کنید. اگر دوستانتان به یاری شما احتیاج دارند، حتی اگر سرتان شلوغ بود و حوصله نداشتید هم، روی آنها را زمین نیندازید. شاید شما تنها کسی باشید که می تواند به او یاری کند. گوش کردن به حرف او زمان چندانی از شما نخواهد گرفت.

خلاقیت فعلی شما صحنه ای زیبا به وجود آورده است که ارزش نگاه کردن را دارد، زیرا به نظر می رسد که شما دارید با آزادی کامل و بر اساس رویاهایتان زندگی می کنید. شما بال های خود را گگردده اید و دارید به سرعت پرواز می کنید و پیش می روید. البته این احساسات و تفکرات شما، هر چند به نظر دیگران ناشناخته باشند هم ریشه در واقعیت دارند و این موضوع باعث می گردد که شما تماس خود با دنیای واقعی را از دست ندهید. توانایی شما در ایجاد تعادل بین ماجراجویی و مسئولیت پذیری آگاهانه شما را قادر می سازد که بهتر از همواره به سوی آینده پرواز کنید. تا می توانید بلند بپرید! البته یادتان باشد زمان کافی برای استراحت کردن را نیز در برنامه خودتان قرار دهید.

اگر در حال حاضر در سازمانی کار می کنید و از کار خود هم بسیار راضی هستید، ممکن است امروز سازمانی که در آن مشغول به کار هستید از لحاظ اقتصادی دچار مشکل گردد. شاید این شرایط شما و همکارانتان را شوکه کند ولی قسمت خوب ماجرا این است که زود این موضوع را فهمیده اید و می توانید راه حلی اساسی برای آن پیدا کنید. این خبر ممکن است تاثیر بسیار مخربی بر روی هدفتان بگذارد و مجبور شوید ارزیابی جدیدی از هدفتان انجام دهید. منتظر یک بحث شدید بین خود و همکارانتان باشید. خونسردی خودتان را حفظ کنید و مواظب باشید در شرایط متشنج حرفی نزنید که بعدا از گفتن آن پشیمان شوید.

یکی از اعضای خانواده تان ممکن است بخواهد برای مدتی نه چندان طولانی، از منزل دور باشد و یا به مسافرت برود. این موضوع ممکن است شما را مضطرب کند و احساس دلتنگی عمیقی شما را آزار دهد. سعی نکنید که عزیزتان را از انجام دادن این کار باز دارید و مانع این سفر شوید. به او یاری کنید تا راه خود را پیدا کند و همانطور که دوست دارد زندگی کند. دلسوزانه به صحبتهایش گوش کنید و اجازه دهید که او خود کارهایش را مدیریت کند و کمی مستقل باشد. این شخص بدون حضور خانواده احساس در مضیقه و تنگنا بودن دارد و این حس مانع از این می گردد که به هر جایی برود و کارهای خطرناک انجام دهد.

امروز ممکن است به دلیل استرس، نتوانید با دیگران ارتباط موثری برقرار کنید. به احتمال زیاد مایل به صحبت کردن با هیچ کسی نخواهید بود حتی اگر این شخص بهترین دوستتان یا یکی از اعضای خانواده تان باشد. این ممکن است برای شما و اطرافینتان سخت باشد چرا که کسانی که اطراف شما هستند از شما تقاضای یاری و یا مشورت در بعضی کارها را خواهند داشت و اگر شما به آنها یاری نکنید کارشان با مشکل روبرو خواهد شد. خونسردی خودتان را حفظ کنید و سعی کنید با آرامش شرایط را کنترل کنید. این وضعیت موقت است و به زودی مشکلاتتان رفع خواهد شد. به تنهایی به رستوران بروید و غذای مورد علاقه تان را میل کنید و شب قبل از خواب کتاب بخوانید.

در حال حاضر مسائل اقتصادی دارند برای شما به خوبی پیش می روند ولی به دلیل اینکه وضعیت اقتصادیتان ایده آل نیست، نمی خواهید با کسی در خصوص آن صحبت کنید. به احتمال زیاد شما می خواهید تصمیمی بگیرید که بر اساس علاقه خودتان باشد و نمی خواهید تصمیمتان تحت تاثیر حرف های دیگران قرار بگیرد. هر چقدر کوشش کنید که تصمیمتان را پنهان کنید یکی از دوستان و یا اعضای خانواده تان از این موضوع با خبر می گردد. ممکن است آنها این موضوع را با حدس و گمان های خود بفهمند و شاید خودتان کاری کنید که این موضوع لو برود. به هر حال نباید هراسان عمل کنید. آنها شما را درک می نمایند و کوششی برای مانع شدن در برابر خواسته شما نخواهند داشت.

امروز تمایل به تنها بودن دارید و به احتمال زیاد روزتان را با خواندن کتاب مورد علاقه تان و یا انجام دادن پروژه ای که مسئولیتش به شما محول شده بگذرانید. هر چند که ممکن است این روش کار کردن زیاد موثر نباشد و منجر به موفقیت شما نگردد. ممکن است بعضی افراد برای صحبت با شما به دیدارتان بیایند و یا بعضی از دستگاه هایتان مشکل پیدا نمایند و نتوانید به کارتان ادامه دهید. ممکن است یک تماس غیر منتظره از شخصی دریافت کنید که از شما یاری بخواهد و مجبور شوید به یاری او بروید. یک نفس عمیق بکشید و سعی کنید آرامش خود را حفظ کنید و با روی خوش با دیگران صحبت کنید. ممکن است فردا تنها باشید!

ممکن است احساس عجیبی داشته باشید که چیزی در زندگیتان درست نیست! ریشه این احساس ممکن است در محله تان باشد و یا مشکل از یکی از دوستان و یا اقوامتان باشد. در هر صورت به احتمال زیاد کل روز را به فکر این موضوع خواهید بود و فکر کردن به آن شما را رنجور خواهد نمود. بهتر است به کسی که فکر می کنید با او مشکل دارید تلفن بزنید و یا به دیدار او بروید و مشکل خود را با او حل کنید. اگر این کار را نمی کنید حداقل به فکر راهکاری برای حل این مشکل باشید. به احتمال زیاد این مشکل جدی نخواهد بود و مربوط به یکی از دوستان شماست. با تدبیر و اندیشه می توانید به سادگی این مشکل را حل کنید.

امروز ممکن است به فکر برنامه ریزی برای رفتن به یک مسافرت باشید. شما چند ماه گذشته را به سختی کار نموده اید و بسیار خسته هستید. به نظر خودتان به استراحت کوتاهی احتیاج دارید و این مسافرت می تواند انرژی از دست رفته شما را بازیابی کند. سال جاری می خواهید مسافرتی متفاوت با دیگر سفرهایتان داشته باشید مثلا ممکن است بخواهید به کشورهایی سفر کنید که پیشینه تاریخی و معنوی دارند. مدت زیادی است که به خاطر کارهایتان از خانواده و کسانی که دوستشان دارید جدا هستید. سعی کنید بیشتر با خانواده وقت بگذرانید. نسبت به آینده امیدوار باشید و به یاد داشته باشید که بهترین چیزها به سمت کسانی می آیند که صبر می نمایند.

امروز سلامتی شما در بهترین وضعیت خود واقع شده است. به احتمال زیاد از نظر روحی، جسمی و احساسی بسیار قوی هستید و انرژی زیادی دارید. شما آماده مصرف این انرژی فوق العاده خود برای رسیدن به تمام هدف های مهمتان هستید. اگر از لحاظ فیزیکی مسئله ای برایتان پیش آمده باشد آرزوهایتان به شما یاری می نمایند که مصدومیت هایتان را زودتر پشت سر بگذارید و جهت پیشرفت را از سر بگیرید. افزایش درک متقابل شما و کسانی که با آنها ارتباط دارید روابطتان را سرشار از عاطفه و احساس خواهد نمود. از پیروزی هایی که در گذشته داشته اید انرژی بگیرید، سعی کنید شخصیت خود را تغییر ندهید و همانگونه که هستید به راهتان ادامه دهید و از روزتان لذت ببرید.

امروز علاقه شما به تفکر درباره موضوعات جدی مانع پیوستن شما به دیگران در بازی و تفریح نخواهد شد. حتی اگر وسوسه شوید که برای دیگران رئیس بازی در بیاورید هم وقتی روحی سبکبال و شاد داشته باشید نمی توانید این کار را برای مدت زیادی ادامه دهید. شریک شدن در شادی های دیگران و لذت بردن از روزتان امروز بیش از رسیدن به هر هدف و برنامه ریزی دیگری می تواند برایتان مفید باشد. همه ما لازم داریم که گاهی بدون اهمیت دادن به هیچ چیزی و بی آنکه فکرمان را درگیر مسائل و مشکلاتمان بکنیم آزادانه به بازی و تفریح بپردازیم. اگر احساس خشم و استرس می کنید بهترین کار ممکن این است که به موسیقی روی بیاورید و با صدای بلند همراه با آهنگ ها بخوانید.

منبع: برترین ها
انتشار: 21 مهر 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: imgshot.ir شناسه مطلب: 358

به "فال روزانه 21، 06، 1398" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فال روزانه 21، 06، 1398"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید