زوج خط حمله پرسپولیس معین شد

به گزارش شاتر عکاسی، پرسپولیس مقابل پدیده فقط یک گل زد تا همه روی معضلات به جامانده خط حمله این تیم فوکوس نمایند، اما هم مربیان این تیم هم پیشکسوتان، طرفداران را به صبر دعوت کردند تا میزان هماهنگی نفرات جدید با تیم بیشتر گردد. با این حال ترکیب خط حمله پرسپولیس نسبت به بازی قبل حتماً تغییر خواهد نمود.

زوج خط حمله پرسپولیس معین شد

عیسی همچنان فیکس نیست

در بازی با پدیده امید عالیشاه کنار شهریار مغانلو بازی کرد که نتیجه خوبی برای پرسپولیس نداشت، اما قرار است امروز وحید امیری کنار شهریار به میدان برود و زوج خط حمله باشد. با این شرایط باز هم خبری از حضور عیسی آل کثیر در ترکیب اصلی نخواهد شد تا شاید زوج عیسی - شهریار را در یکی از بازی های لیگ قهرمانان در ارنج اولیه ببینیم.

زوج امیری- مغانلو در بازی با نفت مسجدسلیمان عملکرد قابل قبولی داشت. در آن بازی امیری گل زد و مغانلو پاس گل داد. با این حساب مهدی ترابی در پست هافبک راست و به احتمال زیاد احسان پهلوان در جناح چپ هافبک میانی به میدان خواهند رفت و بازیکنانی مثل امید عالیشاه و سیامک نعمتی گزینه های تعویض در کناره های خط میانی خواهند بود ضمن اینکه آل کثیر و عبدی باید منتظر باشند تا در نیمه دوم به میدان بروند.

فرجی نرسید، هیچ کس بیرون نمی ماند

با توجه به تغییر قانون سازمان لیگ درباره تعداد بازیکنان نیمکت نشین، دیگر بازیکنان بالای 20 سال هم می توانند دو سهمیه اضافی نیمکت را اشغال نمایند و این یعنی که پرسپولیس می تواند در هر مسابقه نام 20 بازیکن را در لیست خود قرار دهد. با این حساب و برخلاف آنچه قبلاً نوشته بودیم محمد شریفی، علی شجاعی یا مهدی مهدی خانی از لیست بیرون نخواهند ماند و نام شان در لیست بازی نساجی دیده می گردد.

از سوی دیگر فرشاد فرجی به خاطرمشخص نشدن تست دوباره کرونایش به بازی نساجی نرسید و حتی اگر دیروز و امروز هم جواب تستش منفی می شد جایی در لیست نداشت چرا که اولاً یک هفته با تیم تمرین نکرده ودوم اینکه کادر فنی دیروز لیست 20 نفره اش را به سازمان لیگ داده بود.

با این حساب رادوشویچ، کامیابی نیا، نعمتی، عالیشاه، شجاعی، شریفی، مهدی خانی، عبدی و آل کثیر 9 بازیکنی هستند که روی نیمکت بازی امروز حضور خواهند داشت و از این جمع 5 نفر شانس دارند تا در جریان مسابقه به عنوان بازیکن تعویضی به میدان بروند. با این حساب پرسپولیس روی نیمکت حتی یک مدافع چه از نوع میانی چه کناری نخواهد داشت و کادر فنی امیدوار است از کمال به عنوان رزرو مدافعان میانی و از نعمتی و شجاعی به عنوان نفرات ذخیره مدافعان راست و چپ در موقع لزوم استفاده کند.

ارتباط با یحیی قبل از بازی و بین دو نیمه

در بازی با پدیده که حمید مطهری محروم بود و نتوانست روی نیمکت تیمش بنشیند سعی داشت دو سه بار با نزدیک شدن به زمین با نیمکت تیم ارتباط بگیرد که مأموران استادیوم اجازه ندادند. این بار یحیی گل محمدی محروم است، اما می تواند قبل از بازی و بین دو نیمه با همکاران خود در کادر فنی و بازیکنان صحبت کند. احتمالاً اگر شرایط در نیمه نخست گره بخورد یحیی بین دو نیمه درباره تعویض های احتمالی با مطهری صحبت خواهد نمود و همه چیز را به او می سپارد چرا که ارتباط دریافت با سرمربی در حین بازی ممنوع است و کادر فنی پرسپولیس هم نمی خواهد تن به کار های مخفیانه برای ارتباط دریافت با یحیی بدهد.

ایران ورزشی

منبع: فرارو
انتشار: 6 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 6 اردیبهشت 1400 گردآورنده: imgshot.ir شناسه مطلب: 1585

به "زوج خط حمله پرسپولیس معین شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "زوج خط حمله پرسپولیس معین شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید