روستا: از لیگ اسپانیا برای کسب تجربه استفاده می کنم

به گزارش شاتر عکاسی، لژیونر والیبال بانوان ایران می گوید: قراردادش با تیم باداژوز اسپانیا راضی کننده است اما کسب تجربه برای آینده مربیگریش اهمیت دارد.

روستا: از لیگ اسپانیا برای کسب تجربه استفاده می کنم

مینا روستا با اعلام این مطلب به خبرنگار ورزشی خبرنگاران گفت: اسپانیا دو لیگ دارد که من با تیم باشگاهی باداژوز که در لیگ ب است، قرارداد بسته ام.

وی اضافه کرد: اسپانیا تیم های زیادی دارد و من برای یکسال با تیم باشگاهی باداژوز قرارداد بسته ام و تنها بازیکن خارجی این تیم هستم.

برترین سرعتی زن والیبال بانوان ایران درخصوص پیوستن به این تیم گفت: این تیم درخواست بازیکن سرعتی داشت که فدراسیون فیلم بازیکنان سرعتی را برای آن تیم ارسال و آنها مرا انتخاب کردند. من با معرفی نامه فدراسیون و قانونی به این تیم پیوستم.

وی حضور در این تیم اروپایی را برای بالا بردن تجربه اش در عرصه مربیگری مهم ارزیابی کرد و ادامه داد: مبلغی که با این تیم قرارداد بسته ام و قرار است دریافت کنم راضی کننده است، اما جنبه اقتصادی آن مدنظر من نیست بلکه تجربه مهم است، چون قصد دارم در آینده مربیگری کنم پس می خواهم تجربه کسب و به کشور خودم یاری کنم.

روستا اعلام کرد: اسپانیا از لحاظ والیبال قدرتمند است و مربی این تیم هم گفته بود فکر نمی کردیم روزی از ایران بازیکن بگیریم، اما وقتی فیلم بازی ها را دیدند از سرعت بازی من خوششان آمد.

وی کارهای اعزام به این کشور را انجام می دهد تا زودتر به این تیم پیوسته و مسابقاتش را از مهرماه شروع کند.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 15 شهریور 1400 بروزرسانی: 15 شهریور 1400 گردآورنده: imgshot.ir شناسه مطلب: 1792

به "روستا: از لیگ اسپانیا برای کسب تجربه استفاده می کنم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "روستا: از لیگ اسپانیا برای کسب تجربه استفاده می کنم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید