دبیر فدراسیون تیراندازی: همواره کمبود فشنگ را برطرف کردیم، ریسک بزرگی را تحمل می کنیم

به گزارش شاتر عکاسی، رضا ملک محمدی گفت: ملی پوشان تیراندازی در تمرینات فشنگ می زنند. مقدار آن کم است اما ما همواره کمبودها را به بهترین شکل رفع کردیم.

دبیر فدراسیون تیراندازی: همواره کمبود فشنگ را برطرف کردیم، ریسک بزرگی را تحمل می کنیم

به گزارش شاتر عکاسی، تمرینات ملی پوشان المپیکی تیراندازی از 15 تیرماه و بعد از بیش از 4 ماه تعطیلی به خاطر شیوع کرونا از سر گرفته شد. به گفته مربیان تیم ملی، ملی پوشان المپیکی تفنگ هفته ای پنج بار و تپانچه هفته ای دو بار در سالن فدراسیون تمرین می نمایند اما با کمبود فشنگ در تمرینات تیم ملی روبرو هستند.

دبیر فدراسیون تیراندازی می گوید که فدراسیون تیراندازی کمبود فشنگ را به بهترین شکل رفع خواهد نمود.

دبیر فدراسیون تیراندازی در گفت و گو با شاتر عکاسی، در مورد شرایط تمرینی تیم ملی تیراندازی اظهار کرد: از اینکه تیراندازان المپیکی ما به تمرین آمده اند خوشحالیم. آن ها بعد از مدت ها به تمرینات جدی آماده اند و از این موضوع راضی هستند.

ملک محمدی در ادامه گفت: با این تمرینات در شرایط کرونا از نظر مدیریتی تحت فشاریم و ریسک بزرگی را تحمل می کنیم. همه پروتکل های بهداشتی رعایت شده و ما هم به آن ها سر نمی زنیم تا در یک محیط امن تمرین نمایند.

وی در پاسخ به این سوال که فدراسیون کمبود فشنگ در تمرینات تیراندازان را چگونه رفع خواهد نمود گفت: در حال حاضر تیراندازان فشنگ می زنند. مقدار آن کم هست اما آن ها فشنگ می زنند. همواره کمبودها را به بهترین شکل رفع کردیم و اکنون نیز دنبال آن هستیم. خودشان نیز چند گزینه معرفی نموده اند که ایده آل ترین آن را تهیه خواهیم کرد.

دبیر فدراسیون تیراندازی در مورد ادامه این تمرینات و شرایط گفت: ما طبق برنامه مربیان پیش می رویم. هر چه بگویند با همان مدارا می کنیم.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 20 شهریور 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: imgshot.ir شناسه مطلب: 1129

به "دبیر فدراسیون تیراندازی: همواره کمبود فشنگ را برطرف کردیم، ریسک بزرگی را تحمل می کنیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دبیر فدراسیون تیراندازی: همواره کمبود فشنگ را برطرف کردیم، ریسک بزرگی را تحمل می کنیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید