خبرنگاران رییس ستاد انتخابات: اصفهان آماده خلق حماسه دوم اسفند است

به گزارش شاتر عکاسی، اصفهان- خبرنگاران- رییس ستاد انتخابات استان اصفهان از آمادگی کامل این استان برای حماسه سازی مردم با حضور گسترده در پای صندوق های اخذ رای یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی خبر داد.

خبرنگاران رییس ستاد انتخابات: اصفهان آماده خلق حماسه دوم اسفند است

یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی برای مشخص 20 کرسی(به همراه کننده ارامنه) امروز جمعه دوم اسفند همزمان با سراسر کشور تا دقایق دیگر در استان اصفهان آغاز می شود.

حیدر قاسمی روز جمعه در گفت و گو با شاتر عکاسی اضافه کرد:بر این اساس پیش بینی های لازم در سه حوزه تامین زیرساخت های ارتباطی، تجهیزات و بهره گیری از نیروی انسانی لازم برای برگزاری انتخاباتی قانونمدار در استان اجرا شده است.

وی اظهارداشت: وظیفه ما به عنوان مجریان انتخاباتی ایجاد فضایی سالم و رقابتی با موضع گیری بیطرفانه است تا با ایجاد اطمینان بیشتر در مردم، شاهد حضور و مشارکت حداکثری در انتخابات دور یازدهم مجلس باشیم.

رییس ستاد انتخابات استان اصفهان با تاکید بر اینکه نگاه همگان به میزان مشارکت مردم در انتخابات است گفت: از این رو با تمام توان برای برگزاری انتخاباتی پرشور و حداکثری آماده هستیم که امروز رقم بخورد.

وی یادآور شد: برای تامین امنیت، نظارت، پشتیبانی، بازرسی و اخذ رای در شعبه های اخذا رای 60 هزار نفر نیروی انسانی در نظر گرفته شده است.

قاسمی با اشاره به تجهیز شعبه های اخذ رای به دستگاه های احراز هویت و استعلام گفت: این دستگاه ها به ما کمک می کند تا هویت افراد احراز شده و افراد با شناسنامه تکراری یا شناشنامه افراد فوت شده رای ندهند و از سویی از دادن رای تکراری جلوگیری می شود.

وی یادآور شد: بر این اساس تمام شرایط در استان فراهم است تا مردم امروز بتوانند با حضور حداکثری خود 20 نفر را برای احراز کرسی های کنندگی این استان در مجلس انتخاب کنند.

وی با اشاره به وجود 16 حوزه انتخابیه اصلی و 56 حوزه انتخابیه فرعی برای رای گیری در استان گفت: امکان حضور مردم برای انداختن آراء خود در 2 هزار و 836 شعبه اخذ رای در استان فراهم است.وزه انتخابیه اصفهان به مرکزیت اصفهان دارای پنج کرسی است و مردم این شهرستان باید از بین نامزدها پنج تَن را به کنندگی خود برای حضور در مجلس شورای اسلامی انتخاب کنند بعلاوه کننده ارامنه اصفهان و جنوب ایران.

اما در سایر حوزه های انتخابیه استان یک نفر انتخاب خواهد شد که به ترتیب اردستان به مرکزیت اردستان، شاهین شهر، میمه و بُرخوار به مرکزیت شاهین شهر، خمینی شهر به مرکزیت خمینی شهر، سمیرم به مرکزیت سمیرم ، شهرضا و دهاقان به مرکزیت شهرضا، فریدن، فریدونشهر، چادگان و بویین میاندشت به مرکزیت داران، فلاورجان به مرکزیت فلاورجان، کاشان و آران و بیدگل به مرکزیت کاشان، گلپایگان و خوانسار به مرکزیتگلپایگان، لنجانبه مرکزیت زرین شهر، مبارکه به مرکزیت مبارکه ، نایین و خور و بیابانک به مرکزیت نایین ، نجف آباد و تیران و کرون به مرکزیت نجف آباد و نطنز و بخش قمصر به مرکزیت نطنز از حوزه های دیگر استان اصفهان در انتخابات مجلس شورای اسلامی هستند. ...

منبع: ایرنا
انتشار: 17 فروردین 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: imgshot.ir شناسه مطلب: 817

به "خبرنگاران رییس ستاد انتخابات: اصفهان آماده خلق حماسه دوم اسفند است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران رییس ستاد انتخابات: اصفهان آماده خلق حماسه دوم اسفند است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید