حمله دوباره صلاح به فدراسیون فوتبال مصر بعد از تهدید شدن مدیربرنامه هایش

به گزارش شاتر عکاسی، مهاجم مصری لیورپول بار دیگر از مقامات فوتبال کشورش به خاطر رویکردی که در قبال او در پیش گرفته اند، انتقاد کرد.

حمله دوباره صلاح به فدراسیون فوتبال مصر بعد از تهدید شدن مدیربرنامه هایش

به گزارش شاتر عکاسی، یک روز پس از انتشار توئیتی توسط محمد صلاح که در آن فدراسیون فوتبال مصر را به استفاده غیرقانونی از حق تصویر او متهم کرد، او دوباره از مقامات فوتبال کشور ایراد گرفت.

این بار دلیل صلاح برای انتقاد از فدراسیون فوتبال مصر واکنش این سازمان به توئیت او با تهدید کردن مدیربرنامه های بازیکن لیورپول در مورد دخالت وی در اختلافات طرفین بوده است.

صلاح این بار در پیامی ویدئویی در صفحه فیسبوک خود گفت: من از فدراسیون فوتبال مصر نخواستم که در مورد من تبعیض قائل گردد یا امتیاز خاصی بدهد. من خودم را بالاتر از هیچکدام از هم تیمی هایم ندانستم که بخواهم در مورد من تبعیضی صورت بگیرد و زمانی هم که درباره مشکلات مان در جام جهانی روسیه صحبت می کنم، دوست دارم که از طرف هم تیمی هایم هم صحبت کنم اما این را حق خودم نمی دانم چون از من بازیکنان مهمتر و مسن تری هستند که این کار را انجام دهند.

صلاح در ادامه پیام ویدئویی اش گفت: من صحبت نمی کنم که دردسرساز شوم. تمام چیزی که می خواهم این است که از جانب خودم بتوانم حرفم را بزنم همانطور که فدراسیون فوتبال این کار را کرد. اول از همه باید بگویم من شیوه ای که آنها برای منحرف کردن اذهان از مشکل اصلی (استفاده غیرقانونی از حق تصویر صلاح) را اصلاً دوست نداشتم. زمانی که من چیزی درخواست می کنم، از طرف تمام اعضای تیم است. دفعه قبلی که ما به اردوی تیم ملی رفتیم، من ساعت 6 صبح خوابیدم و نتوانستم برای صرف صبحانه یا ناهار به رستوران بروم چون کلی آدم آنجا بود و جایی نمانده بود. ما در سفرهای مان به مأمورانی که امنیت تیم را تأمین نمایند احتیاج داریم و در نامه ای که به فدراسیون ارسال کردیم این درخواست را مطرح کردیم اما آنها هرگز به ما جواب ندادند. آنها این را هم نگفتند که در اردوی تیم ملی یکی ساعت 4 صبح در اتاق مرا زد تا با من عکس بگیرد. هتلی که ما در آن اقامت داشتیم آنقدر بی دروپیکر بود که هر کسی می توانست به سراغ بازیکنان برود.

صلاح در ویدئوی دومش تأکید کرد: از هیچکسی تقاضای امتیاز قائل شدن برای خودم را ندارم اما این ساز و کاری است که در تمام جهان رعایت می گردد. ما در سال 2018 هستیم اما فدراسیون فوتبال مصر هنوز هم از روش های قدیمی استفاده می نماید. من می دانم که فدراسیون ما توانایی ارائه این امکانات و خدمات را نه فقط به من بلکه به همه اعضای تیم ملی دارد. من فکر می کنم که این درخواست که کسی در زمان استراحت و اوقات شخصی ما در هتل مزاحم مان نگردد، منطقی است. چیزی که من درخواست می کنم این است که بتوانیم این چیزها را با فدراسیون فوتبال مصر مطرح کنیم اما آنها حتی جواب مرا هم نمی دهند.

مهاجم سابق رم در بخش پایانی پیام ویدئویی اش می گوید: مسئولان فدراسیون ما را با پروازهای اکونومی به سفر می بردند که برای هر بازیکنی خسته نماینده است، در حالی که بازیکنان دیگر کشورهای آفریقایی با پروازهای بیزینس سفر می نمایند. یک بار دیگر می گویم اگر کسی از من چیزی درباره منافع شخصی ام شنیده است، بیاید و بگوید و بار دیگر می گویم که برای تمام هم تیمی هایم متأسفم. من کاپیتان نیستم اما کسی هستم که باید صحبت کند، همین و مسئولیت حرف هایم را هم برعهده می گیرم.

صلاح در 59 بازی ملی اش برای مصر 35 گل زده است.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 7 آبان 1397 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: imgshot.ir شناسه مطلب: 24

به "حمله دوباره صلاح به فدراسیون فوتبال مصر بعد از تهدید شدن مدیربرنامه هایش" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حمله دوباره صلاح به فدراسیون فوتبال مصر بعد از تهدید شدن مدیربرنامه هایش"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید