ترامپ: در مسابقه بوکس، پوتین را شکست می دهم

دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا مدعی شد که در مسابقه بوکس با ولادیمیر پوتین، رئیس جمهور روسیه عملکرد خیلی خوبی خواهد داشت.

ترامپ: در مسابقه بوکس، پوتین را شکست می دهم

به گزارش خبرنگاران به نوشته روزنامه اکسپرس، دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا این اظهارات را در جریان سخنرانی در تجمع تحت شعار آمریکا را دوباره عظمت ببخشیم در مینه سوتا آمریکا عنوان کرد.

او این تجمع را با انگیزه جلب حمایت از کاندیداهای مورد نظرش برای انتخابات میان دوره ای کنگره در ماه آینده میلادی برگزار کرد.

او در این تجمع که درعین حال با محوریت مخالفت با رسانه های جریان اصلی یا به قول ترامپ رسانه های اخبار دروغ برگزار می گردد مدعی شد که در مسابقه بوکس با ولادیمیر پوتین، رئیس جمهور روسیه عملکردی خیلی خوب خواهد داشت.

ترامپ با اشاره به نحوه پرداختن رسانه ها به خودش و همچنین رویکرد او در قبال ولادیمیر پوتین گفت: آنها می خواهند که من وارد یک مسابقه بوکس با پوتین شوم و من فکر می کنم که در این مسابقه خیلی خوب کار خواهم کرد.

بعد از طرح این صحبت از سوی ترامپ جمعیت حاضران به تشویق او پرداختند.

ترامپ در ادامه رسانه های اخبار دروغ را مورد خطاب قرار داد و گفت: آنها برمی گردند و می گویند او (ترامپ) نسبت به روسیه خیلی خوش رفتار است، خیلی خوش رفتار است! در قبال کره شمالی آنها می گویند او خیلی سرسخت است، خیلی سرسخت است! بگذارید به شما بگویم اگر من نسبت به روسیه هم واقعا سرسخت بودم، آنها برمی گشتند و می گفتند او بیش از حد سرسخت است بیش از حد سرسخت است! من به شما می گویم که این افراد دیوانه هستند. آنها قلابی هستند.

ترامپ چند وقت پیش در کنفرانس خبری با ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه از محکوم کردن روسیه به دلیل ادعای مداخله در انتخابات ریاست جمهوری 2016 آمریکا سر باز زد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 16 بهمن 1397 بروزرسانی: 16 بهمن 1397 گردآورنده: imgshot.ir شناسه مطلب: 62

به "ترامپ: در مسابقه بوکس، پوتین را شکست می دهم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ترامپ: در مسابقه بوکس، پوتین را شکست می دهم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید