تبریز، محمدرضا مهاجری: از فرصت های مان استفاده نکردیم، اشتباهات داوری تاثیرگذار نبود

به گزارش شاتر عکاسی، سرمربی تیم فوتبال ماشین سازی تبریز گفت: در نیمه اول توانستیم وارد لایه های دفاعی نساجی شویم با این حال از این فرصت ها استفاده نکردیم.

تبریز، محمدرضا مهاجری: از فرصت های مان استفاده نکردیم، اشتباهات داوری تاثیرگذار نبود

به گزارش شاتر عکاسی از تبریز، محمدرضا مهاجری پس از تساوی بدون گل شاگردانش مقابل تیم فوتبال نساجی مازندران گفت: معین بود که نساجی به دنبال یک بازی بسته خواهد بود. در این شرایط کار برای ما کمی سخت شد اما در نیمه اول توانستیم وارد لایه های دفاعی این تیم شویم. با این حال از این فرصت ها استفاده نکردیم.

وی ادامه داد: زمانی که در حمله هستیم، باید نگران باشیم که ضدحمله نخوریم. در این بازی، نساجی یک موقعیت نصفه و نیمه روی دروازه ما نداشت، اما ما باید از شرایط میزبانی خود استفاده کنیم و اینگونه بازی ها را ببریم. حساسیت بازی به خاطر نزدیکی دو تیم در جدول و نیز نداشتن تمرکز در ضربات آخر، باعث شد که امروز امتیازات حساسی را از دست بدهیم، البته نمی خواهم قابلیت های نساجی و کادر فنی این تیم را نادیده بگیرم.

سرمربی ماشین سازی با بیان اینکه انتظار داشت شاگردانش در ضربات آخر بهتر عمل کنند، شرح داد: اگر از فرصت ها استفاده می کردیم، شرایط فرق می کرد. خوشحالم توانستیم دروازه خود را بسته نگه داریم، اما ناراحتی ما این است که نتوانستیم دروازه حریف را باز و بازیکنان تعویضی را با شرایط زمین منطبق کنیم. امیدوارم در آینده نتایج بهتری بگیریم.

مهاجری درباره اینکه جلالی گفته خط حمله دو تیم زور گل زدن نداشتند، اعلام نمود: من برای نساجی و جلالی که همیشه بزرگ ما بوده، احترام قائلم، اما ما دو، سه بار به دروازه حریف رسیدیم که نساجی در این امر ناموفق بود. خط هافبک و دفاع ما عملکرد خوبی داشتند. باید به خوبی توپ را از دفاع به حمله منتقل کنیم. ما تغییر تاکتیک هم دادیم، اما نتوانستیم از تعویض های خود بهتر استفاده کنیم. در دقایق آخر یک موقعیت گلزنی خطرناک روی ضربه سر بازیکن مان داشتیم که لک توپ را به خوبی کنترل کرد.

وی در پاسخ به این پرسش که چرا ماشین سازی از دقیقه 70، رو به بازی مستقیم آورد، گفت: ما سیستم تیم را به 2-4-4 تغییر دادیم که از کناره ها استفاده کنیم. وقتی سیدی را به زمین می آوریم و فرید کریمی را در زمین داریم، باید از ارسال ها استفاده کنیم. احسان تأییدی هم در جایی قرار گرفت که از این توپ ها استفاده کند. اگر قرار است بازی مستقیم ارائه کنیم، باید توپ های سوم را در اختیار بگیریم، اما بین بازیکنان ما فاصله افتاد و باعث شد توپ سوم به تیم حریف برسد.

مهاجری درباره قضاوت کوپال ناظمی در این مسابقه شرح داد: به تیم داوری خسته نباشید می گویم. شاید آنها در چند صحنه اشتباه داشتند، اما این اشتباهات تأثیرگذار نبود.

وی با بیان اینکه تیمش در نیمه اول خوب بازی کرد، گفت: در نیمه دوم، شکل بازی نساجی کمی تغییر کرد و انتظارات ما از تعویض ها و تغییر تاکتیک نیز عملی نشد. نساجی در 6،5 دقیقه آخر متمرکزتر دفاع کرد و این در شرایط بازی تأثیرگذار بود.

تمام تلاش خود را می کنیم تا در دیدارهای بعدی، سربلند از زمین خارج شویم.، سرمربی ماشین سازی ضمن بیان این جمله اعلام نمود: نساجی نتایج خوبی گرفته و کادر فنی و بازیکنان خوبی در اختیار دارد. امروز نتیجه بدی نگرفتیم، اما انتظارات ما بالاتر است. تلاش زیادی می کنیم و انتظار داریم نسبت به این تلاش، نتایج بهتری کسب کنیم. دفاع ما خیلی خوب کار کرد و با توجه به اینکه نساجی بازیکنان سرعتی داشت، خدا را شکر می کنم که در دفاع خیلی خوب کار کردیم، اما باید تمرکز خود را در گلزنی بالا ببریم.

محمدرضا مهاجری: فصل بعد به دنبال کسب سهمیه هستیم

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 14 تیر 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: imgshot.ir شناسه مطلب: 185

به "تبریز، محمدرضا مهاجری: از فرصت های مان استفاده نکردیم، اشتباهات داوری تاثیرگذار نبود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تبریز، محمدرضا مهاجری: از فرصت های مان استفاده نکردیم، اشتباهات داوری تاثیرگذار نبود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید