برگزاری قطعی انتخابات فدراسیون دوومیدانی در روز دوشنبه، روسای قم و گیلان به مجمع نمی آیند

به گزارش شاتر عکاسی، روسای دو هیئت دوومیدانی قم و گیلان در مجمع انتخاباتی فدراسیون دوومیدانی شرکت نمی کنند، اما رأی خود را اعلام خواهند کرد.

برگزاری قطعی انتخابات فدراسیون دوومیدانی در روز دوشنبه، روسای قم و گیلان به مجمع نمی آیند

پژمان معتمدی دبیر مجمع انتخاباتی فدراسیون دوومیدانی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی شاتر عکاسی، درباره شرایط برگزاری این انتخابات گفت: تا این لحظه برگزاری انتخابات فدراسیون دوومیدانی قطعی است، مگر اینکه اتفاقی در زمان باقی مانده تا برگزاری مجمع رخ دهد. در واقع هیچ حرفی درباره احتمال لغو آن به ما گفته نشده است.

وی اضافه نمود: در حال تماس با تک تک روسای هیئت های استانی و دیگر اعضای مجمع هستیم تا در صورت نیاز برای آنها اتاق رزرو کنیم و مسئله ای برای اسکان نداشته باشند.

دبیر مجمع انتخاباتی فدراسیون دوومیدانی با اشاره به اینکه انتخابات ساعت 10 صبح روز دوشنبه 19 اسفند برگزار خواهد شد، اعلام کرد: قرار بر آن شده روسای دو هیئت قم و گیلان که کرونا در استان های آنها بیشتر از دیگر استان ها شیوع پیدا کرده، در مجمع شرکت نکنند و رأی خود را به صورت مخفی برای دفتر دکتر علی نژاد معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان ارسال کنند.

به گزارش شاتر عکاسی، در روزهای گذشته برخی از روسای استانی با ارسال نامه به سرپرست فدراسیون، خواستار تعویق برگزاری انتخابات شده بودند.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 5 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: imgshot.ir شناسه مطلب: 873

به "برگزاری قطعی انتخابات فدراسیون دوومیدانی در روز دوشنبه، روسای قم و گیلان به مجمع نمی آیند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برگزاری قطعی انتخابات فدراسیون دوومیدانی در روز دوشنبه، روسای قم و گیلان به مجمع نمی آیند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید