برقرار بودن پروازهای ایران و عراق با توافق دو جانبه

به گزارش شاتر عکاسی، سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری گفت: پروازهای شرکت های هواپیمایی عراقی با رعایت پروتکل های بهداشتی بین دو کشور در هفته جاری از سرگرفته شده است و منعی برای صدور مجوز پروازها به عراق وجود ندارد.

برقرار بودن پروازهای ایران و عراق با توافق دو جانبه

به گزارش خبرنگاران، محمد حسن ذیبخش درباره شرایط پروازهای عراق اظهار کرد: پس از شیوع ویروس کرونا، محدودیت های سفر در بعضی راستاهای پروازی اعمال شد که پرواز ایران به عراق نیز مشمول این محدودیت ها نهاده شد.

وی اضافه نمود: با توافقات اجرا شده بین دو کشور مقرر شد پرواز شرکت هواپیمایی عراقی در راستا تهران- نجف- تهران و مشهد- نجف- مشهد از هفته جاری برقرار گردد و در حال حاضر محدودیتی برای صدور مجوز به شرکتهای هواپیمایی ایرانی وجود ندارد.

سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری با بیان اینکه در حال حاضر امکان سفر هوایی برای مسافران عادی وجود دارد یا خیر؟ ادامه داد: مقرر شد تا پروازهای شرکت های هواپیمایی این کشور به ایران از سر گرفته گردد و ایرلاین های ایرانی نیز می توانند با دریافت مجوز در راستا پروازی مذکور به جابه جایی مسافران اقدام نمایند.

ذیبخش بیان کرد: در حال حاضر هفته ای دو پرواز از تهران و دو پرواز از مشهد به شهرهای نجف و بغداد برقرار است و اعزام و پذیرش مسافران مستلزم تایید کشور عراق است.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 20 اسفند 1399 بروزرسانی: 20 اسفند 1399 گردآورنده: imgshot.ir شناسه مطلب: 1494

به "برقرار بودن پروازهای ایران و عراق با توافق دو جانبه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برقرار بودن پروازهای ایران و عراق با توافق دو جانبه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید