بخشش اجاره بهای اردیبهشت ماه املاک بنیاد مستضعفان

به گزارش شاتر عکاسی، پرویز فتاح در نشست خبری خود با اصحاب رسانه در این باره اظهار کرد: از زمان آغاز بحث کرونا از ابتدای اسفندماه در بنیاد آماده همکاری با دولت شدیم.

بخشش اجاره بهای اردیبهشت ماه املاک بنیاد مستضعفان

به گزارش ایسنا، وی اضافه نمود: همکاری و هماهنگی لازم در بدو امر با وزارت بهداشت و ستاد کرونا صورت گرفت و طی دوماه اخیر بدون وقفه خدماتی ارائه و اقداماتی اجرا شده است.

اقدامات بنیاد مستضعفان با هماهنگی دولت و ستاد کرونا انجام می گردد

رئیس بنیاد مستضعفان با بیان اینکه اقدامات ما با هماهنگی کامل با دولت، ستاد ملی کرونا و ستاد فرماندهی کرونا در تهران اجرا شده است گفت: با همه استانداران در سراسر کشور در ارتباط هستیم و با رئیس بهزیستی و شهردار تهران نیز در تماسیم و در کنار دولت هستیم و موازی کاری نمی کنیم. ما با همه توان و ظرفیت وارد کار شده ایم.

برای جبران تبعات، تا خاتمه کرونا در کنار دستگاه ها هستیم

فتاح اضافه نمود: تا خاتمه کرونا و حتی بعد از آن برای جبران تبعات، در کنار سایر دستگاه های اجرایی خواهیم بود. سال جاری به نام جهش فراوری نامگذاری شده و ما از سایر برنامه های خود نیز غافل نیستیم و امور در حال اجرا است.

بنیاد مستضعفان اجاره املاک اردیبهشت ماه را هم بخشید

وی با بیان اینکه بخشش اجاره املاک بنیاد برای دو ماه فروردین و اسفند اولین اقدام ما بود گفت: اکنون هم آنالیز نموده ایم و اعلام می کنیم ماه اردیبهشت هم کلیه اجاره بهای املاک تجاری بنیاد بخشیده می گردد.

فراهم شدن امکان پرداخت تسهیلات قرض الحسنه تا 10 میلیون تومانی به اقشار آسیب پذیر

فتاح با اشاره به فراهم شدن امکان پرداخت تسهیلات200 میلیارد تومانی به وسیله بانک سینا و100 میلیارد تومانی به وسیله صندوق امداد ولایت و بخشی به وسیله بانک رسالت گفت: این تسهیلات قرض الحسنه است و به اقشار آسیب دیده داده می گردد و سقف آن 5 میلیون تومان است. در مواردی می توان تا 10 میلیون هم پرداخت کرد. سود وام نیز چهار درصد است.

مجموع یاری های بنیاد مستضعفان به بهزیستی و کمیته امداد به دنبال شیوع کرونا

وی اضافه نمود: از اسفندماه تا کنون 160 میلیارد به کمیته امداد و 46 میلیارد تومان برای بهزیستی واریز نموده ایم تا به اقشار تحت پوشش داده گردد. 5 میلیارد تومان دیگر هم برای بچه ها کار برای بهزیستی واریز کردیم.

پرداخت 13 میلیارد تومان کارت هدیه به شهرداری برای توزیع بین دستفروشان و کارکنان

فتاح ادامه داد: طی سه مرحله 13 میلیارد تومان کارت هدیه به شهرداری تهران دادیم که مسئول توزیع بین کلیه کارکنان پسماند، بهشت زهرا، دستفروشان و زنان سرپرست خانوار بوده است.

اعطای 20 میلیارد تومان کارت هدیه به 38 هزار زندانی نیازمند/ توزیع کارت هدیه بین کولبران

رئیس بنیاد مستضعفان به اعطای 20 میلیارد تومان کارت هدیه برای 38 هزار زندانی نیازمند طی هماهنگی با سازمان زندان ها اشاره نمود گفت: برای کولبران آذربایجان غربی، کردستان و کرمانشاه کارت هدیه یک میلیون تومانی اعطا کردیم که توزیع شده است.

و، اما یاری های بنیاد به ملوانان هرمزگانی و مددجویان جزیره قشم

به گفته فتاح، برای ملوانان در دو استان هرمزگان نیز با تقاضای کتبی استانداران به ازای هر نفر یک میلیون تومان کارت هدیه درنظر گرفته و توزیع شده است. به مددجویان ساکن در جزیره قشم نیز مبلغ 500 هزار تومان پرداخت خواهد شد. همچنین به ساکنان سه جزیره لارک، هرمز و هنگام نیز مبلغ هدیه 500 هزار تومانی داده خواهد شد.

وی ادامه داد: همچنین یک و نیم میلیون ماسک در واحد های زیرمجموعه فراوری شده است.

منبع: فرارو
انتشار: 26 خرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: imgshot.ir شناسه مطلب: 988

به "بخشش اجاره بهای اردیبهشت ماه املاک بنیاد مستضعفان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بخشش اجاره بهای اردیبهشت ماه املاک بنیاد مستضعفان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید