اولین جزئیات از بورس روز سه شنبه ، صعود مجدد شاخص کل در روز ساختمانی ها

به گزارش شاتر عکاسی، به گزارش تجارت نیوز، در شروع معاملات اول وقت روز سه شنبه شاخص کل با بیش از 3 هزار واحد افزایش مجددا وارد کانال 572 هزار واحدی شد تا افت روز گذشته خود را به فراموشی بسپارد.

اولین جزئیات از بورس روز سه شنبه ، صعود مجدد شاخص کل در روز ساختمانی ها

جهت دریافت خدمات طراحی پارکینگ کلاسیک با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. گروه آبان ارائه دهنده بهترین خدمات طراحی و اجرای محوطه سازی و حیاط سازی می‌باشد.

در جریان معاملات ابتدایی امروز، سه نماد فملی، حکشتی و فولاد به ترتیب با 390 و 282 و 194 واحد بیشترین تاثیر مثبت و نمادها کالا و بورس با 197 واحد بیشترین تاثیر منفی را بر شاخص کل داشتند. در 35 دقیقه ابتدایی معاملات بورس نزدیک 300 هزار معامله صورت گرفت که طی آن بالغ بر یک میلیارد و 500 میلیون سهم با ارزشی نزدیک به 13 هزار میلیارد ریال دادوستد شدند.

در معاملات فرابورس نیز پس از انجام نزدیک به 150 هزار معامله، بیش از 600 میلیون سهم جابجا شد. که سه نماد ذوب، دماوند و شگویا بیشترین تاثیر را بر مثبت بودن شاخص داشتند.

معاملات روز سه شنبه در حالی در حال اجرا است که گروه انبوه سازی و بانکها از نظر حجم معاملات پیشتاز هستند و در ارزش معاملات نیز بعد از انبوه سازی گروه محصولات شیمیایی پرمعامله ترین گروه بازار به شمار می فرایند. نماد ثفارس با بیش از یک هزار 150 میلیارد ریال بیشترین ارزش معاملات و نماد ذوب با بیش از 125 میلیون بیشترین حجم معاملات را به خود اختصاص داده اند.

منبع: تجارت نیوز
انتشار: 19 فروردین 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: imgshot.ir شناسه مطلب: 828

به "اولین جزئیات از بورس روز سه شنبه ، صعود مجدد شاخص کل در روز ساختمانی ها" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اولین جزئیات از بورس روز سه شنبه ، صعود مجدد شاخص کل در روز ساختمانی ها"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید