آذری جهرمی خطاب به ترامپ؛ مشاورانت منشاء فیک نیوز هستند

به گزارش شاتر عکاسی، تهران- خبرنگاران- محمد جواد آذری جهرمی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات بامداد شنبه خطاب به دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا و موضوع اخبار جعلی و فیک نیوز نوشته است: منشاء فیک نیوز، مشاورانت هستند.

آذری جهرمی خطاب به ترامپ؛ مشاورانت منشاء فیک نیوز هستند

آذری جهرمی این سخنان را در حساب کاربری اش به زبان انگلیسی، خطاب به ترامپ نوشت: به نظر می رسد که وی از سایه خودش هم می ترسد.

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات همچنین به شبکه فاکس نیوز و برنامه فاکس اند فرندز (fox and friends) توصیه کرد که آنها برای مشاوران نابخرد ترامپ، شامل استیو بَنِن (استراتژیست پیشین کاخ سفید و مشاور پیشین و جنجالی رئیس جمهوری آمریکا)، جان بولتون (مشاور امنیت ملی کاخ سفید)، جرد کوشنر (داماد ترامپ)، و استیون میلر (مشاور پیشین سیاسی)، یک برنامه آموزشی تهیه نمایند.

دونالد ترامپ روز آدینه در حساب توئیتری خود نوشت: رسانه های خبری دروغین با پوشش خبری شدیداً نادرست در خصوص ایران به کشور ضربه می زنند اما دستکم ایران سر درگم شده که چه خبر است؛ چی درست و چه چیزی نادرست است که اتفاقاً شاید خیلی هم بد نباشد.

پیش از آذری جهرمی، محمد جواد ظریف وزیر امور خارجه ایران در پاسخ به این ادعای ترامپ توئیت کرد: وقتی تیم ب یک حرف می زند و دونالد ترامپ حرف دیگری، کاملاً آشکار است که چه کسی نمی داند چه فکری باید بکند.

رئیس جمهوری آمریکا پس از بالا دریافت مباحث مربوط به اختلاف نظرها در کاخ سفید درباره ایران، کوشش کرد با نسبت دادن جعلی به اخبار، بر اصطکاک داخلی کابینه خود سرپوش بگذارد.

دونالد ترامپ پیش از این نیز گزارش های نیویورک تایمز و واشنگتن پست را جعلی دانسته و مدعی شده بود: مطمئن هستم ایران بزودی خواهان مذاکره خواهد شد.

شبس**9363**1917

منبع: ایرنا
انتشار: 1 مرداد 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: imgshot.ir شناسه مطلب: 212

به "آذری جهرمی خطاب به ترامپ؛ مشاورانت منشاء فیک نیوز هستند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آذری جهرمی خطاب به ترامپ؛ مشاورانت منشاء فیک نیوز هستند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید